HIPP natal моля за съвет!

  • 2 437
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 79
Честит празник мили мами! txtlovesМоля за съвет-вчера бях на консултация 9г.с. съм.Лекарят ми изписа HIPP natal сироп и каза да спра фолиевата киселина в сиропа имало...Изпратих мъжа ми да го купи,а в магазина му дали разтворим чай и го убедили,че е същото...Моля, кажете пил ли го е някой и дали наистина е същото?Да спра ли ф.киселина?Моля кажете Weary

# 1
  • Мнения: 125
Честита бременност!
 Няма нищо общо между разтворимия чай и сиропа на Hipp за бременни. Всъщност, по вкус и консистенция това си е сокче. Аз ги пиех от третия месец на бременността по схема, за да се усвояват максимално полезните елементи без да се стига до изкуствено нарастване на теглото ми и на плода. До края на трети месец пиех само фолиева киселина. Ако имаш съмнения, виж на опаковката на сокчетата какво е нейното съдържание в тях и прецени дали е достатъчно, за да я спреш.
 Желая ти лека и безпроблемна бременност  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 900
Първо честита бременност, пожелавам ти да е лека, бързо раждане и здраво дете.  bouquet
Аз пиех фолиева киселина в началото(още преди да забременея даже), до колкото ми е извесно трябва да се приема 400 мкг дневно. Peace

# 3
  • Благоевград
  • Мнения: 84
Честита бременност.До трития месец приемах фолиева киселина, а след това HIPP Natal- продават се две шишенца в опаковка - ето това

Леко бременеене.

# 4
  • Мнения: 357
Аз пиех и двете и гинеколога каза, че няма проблем, да не говорим, че по едно време прибавих и едни билкови добавки с желязо по нейна препоръка, където пак имаше фолиева - аз не бих спряла Неофолик-а  Peace

# 5
  • Мнения: 545
Чая няма нищо общо с витамините за бременни на Хипп.Това са две сокчета,стигат за двайсетина дни.Аз приемах успоредно с тях и фолиева киселина,няма опасност от предозиране,а витамините ги забравях понякога.
Лека бременност!

# 6
  • Мнения: 728
чайчето си е чайче, а витаминките - витаминки, Macinka ти е пратила картинка. Фолиевата киселина си я пиеш до 3-тия месец след това само витаминки

# 7
  • Мнения: 559
400мг. дневно трябва да е фолиевата киселина до трети месец. Но и повече да приемаш няма опасност от предозиране!
Не знам за какво е тоя чай, но според мен си вземи това което ти е казал доктора - соропчетата Натал!
Аптекарките не са били в час нещо  ooooh!

# 8
  • Мнения: 9 973
не спирай ф.к-на

# 9
  • Мнения: 79
Мерси , сладурки!отивам за сиропче newsm51   

# 10
  • София
  • Мнения: 368
Честита бременност.До трития месец приемах фолиева киселина, а след това HIPP Natal- продават се две шишенца в опаковка - ето това

Леко бременеене.

 Peace

# 11
  • Мнения: 258
да, и аз го пия същия сиро, пише, че има 400 мг фолиева киселина, НО си мисля, че в такава ранна фаза на бременността, като твоята, бих продължила и с хапчетата фолиева киселина - до края на третия месец.  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 672
Хип Натал е като сокче в малки шишенца - горещо ти го препоръчвам - аз други витамини не можех да пия - всичко повръщах. И да - вътре има фолиева киселина но нея трябва да я приемаш отделно до края на 3 месец.

# 13
  • Мнения: 3 621
И аз съм много доволна и от витамините на ХИП и от чайчето, а фолиева киселина пиех до края на 20 г.с. така ми каза лекарката ми

# 14
  • Мнения: 27
Аз пиех фолиевата киселина почти докрая на бременността по препоръка на лекар, заедно със сокчето на ХИП плюс таблетки ферофолгама, които също съдържат фолиева к. Не съм увредена, но консултите с лекар са за предпочитане.

Общи условия

Активация на акаунт