Всичките клишета - на мезета!

  • 6 002
  • 179
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 447
"Изглежда, всички реклами и куроскопи трябваше да внушават, че ако притежаваш достатъчно нарцисизъм и полагаш съответните грижи за миризмите си, косата си, циците, миглите, под мишниците, чатала, звездите от хороскопа си, белезите си, избора на уискито си на бара — то ти ще срещнеш красив, могъщ, потентен и богат мъж, който ще задоволи всяко твое желание, ще запълни всяка една дупка, ще накара сърцето ти да прескача (или да спира), очите ти да плачат от радост. И естествено заедно с него ще полетите към луната (за предпочитане на невидими ангелски крила), където ще живеете напълно щастливи завинаги."
Ерика Джонг, "Страх от летене"

За любовните клишета иде реч (естествено). За всички онези филмови сценки, валентинки, лексиконки и картинки от дъвки Love is, които превръщат любовта в нискобюджетна холивудска боза.
"Искаш ли да потанцуваме" (американците просто не могат да правят секс, ако не се завъртят два-три пъти на Кени Джи).
Пръстен с диамант в чаша с шампанско (в този случай е по-добре дамата да не гълта).
Червени рози (не дай си Боже Милото да сбърка и да ти подари лалета).
И още, и още, и още...
Казвайте, кои са вашите любими?

# 1
  • Мнения: 25 551
"Обичам те", казано на всеки 2.3876 минути. "Обичам те" под път и над път, "Обичам те, миличко" като "Добър ден" и "Моля"...
Толкова ли е евтина любовта?  newsm78

# 2
  • Мнения: 431
Падането на колене за предлагане на брак. Обикновено на публично място, та всички да започнат да ръкопляскат.

Романтична вечер = рози, еротично бельо, свещи и вана. Не ви върви сексът - това щяло да разпали всеки мъж.

Ходене на Ниагарския водопад за сватбено пътешествие.

"Ти си жената/мъжа на моя живот"

"Теб съм те чакал/а цял живот" и подобни

# 3
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Истинската любов е непобедима!

# 4
  • Мнения: 2 070
Еми май сте ги изредили.
Мен ме дразни сърцето като символ, изобщо формата му и пльокането му наляво-надясно, такова напомпано и червено. И всички американски бози по филмите. И обяснението за хубавите очи.

# 5
  • Мнения: 3 405
За клишета от американски филми ли ще си говорим? Понеже изброените не съм ги виждала на живо тук.

# 6
  • Мнения: 1 052
Всичко, което е преекспонирано.
Иначе нямам нищо против романтиката.

За филмовите клишета-дразнят ме 5 минутните паузи и близките планове на лицата им, докато се съзерцават, влажните по кравешки очи и после дива целувка в стил "Отнесени от вихъра".

# 7
  • Мнения: 27 524
Червени рози (не дай си Боже Милото да сбърка и да ти подари лалета).

Току-що сбърка и ми подари бели лалета  Laughing

Аз съм романтична и всичките клишета си ми харесват. Включително камината и червеното вино, както и розовите романчета  Blush

# 8
  • Мнения: 1 134
До колкото се спомням Ерика Джонг все пак накрая оценяваше добрите стари клишета... Laughing

Ако някой те обича - дори и "Море от любов" се преглъща някак...
Ако някой обича само себе си - и закуска в Париж би изглеждала като смачкана валентинка...

# 9
  • Мнения: 3 447
Ако някой обича само себе си - и закуска в Париж би изглеждала като смачкана валентинка...
Ааа, не, закуска в Париж - не  Simple Smile

# 10
Aу най ме дразнят розите и сърцата....... smile3516  И всички ония тъпотии, за това как като се погледнат във филмите и се познават - бе де тоз късмет.................моя мъж тая сутрин ми честити Трифончо. smile3528 smile3528  въобще работите са зле.......

# 11
  • Мнения: X
закуска в леглото Stop

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
Откачам от съвета-пенкилер за всички семейни несгоди - "Ако мъж ти не ти обръща внимание, трябва да си купиш ново луксозно бельо, да свалиш 5 кила и да го съблазняваш с белиденсинг". И ако мъж ти е мърляч, гей, не му става вече или просто иска да си гледа мача, така ще ти се зарадва на белиденсинга пред тв-то, че стой та гледай Sick

# 13
  • Мнения: 189
Ааа, "Море от любов" няма да мога да преглътна Naughty

Най-анти ми е падането на колене и предлагане на брак, задължително в пълен ресторант и всички ръкопляскат.

Обаче на кола в червена панделка не мога да устоя, Ако е клише.

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Пътечка от розови листенца, водеща до легло, обсипано пак с розови листенца.
Бля...След час търкаляне сатенените чаршафи нямат изпиране - всичките листенца са на стикерчета върху тях.

Общи условия

Активация на акаунт