Търся поредния педиатър - градински грип???

  • 658
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте майки! Рядко съм влизала тук, поради липса на много време,но вече се хващам за всяка сламка - моля, дайде ми съвет къде да заведа дъщеря си - на две години е, от четири месеца ходи на ясла, и е перманентно болна, но в понеделник ми я върнаха с температура - 38 градуса, която вече четвърти ден е постоянна, отново хрема, има и конюнктивит, както установи очния лекар вчера, и изобщо вече ми омръзна!!! Нашето джи пи даде панадол и капки за нос, но това е за пореден път... Вече не знам къде да я заведа! Сополи има перманентно четири месеца, в гърлото има установена кандидоза - платих 32 лева за изследване, дадоха ни да пие ентерол, но в градината не й дават вода, и последния път, като се прибрахме сега в понеделник, от когато пак не е на градина, изпи около половин литър компот!!! Вече ми писна, да ви призная честно. Освен това от  понеделник се оплаква, че я боли коремчето! Затова се обръщам с молба за помощ - къде да я заведа - има и торбички под очите, защото явно в яслата я дехидратират. Целия януари си беше в къщи, закрепи се, и сега отново... Ужас!  Предварително благодаря на всички отзовали се!

# 1
  • Мнения: 3 929
Заведи я на частен педиатър. Като цяло, много неясна ми е ситуацията. Координати ли търсиш, съвет ли, какво точно?

# 2
  • Мнения: 2 131
Задължително проведи сериозен разговор в яслата, може би, с директорката. Да не би да си затварят очите и да приемат болни деца, да не ги държат на течение или на студено, защо не дават вода и т.н. За съжаление, май това често с случва с децата, които ходят на ясла. Още повече, че и имунната система все още не е достатъчно укрепнала. Пожелавам ти детенце скоро да се оправи и да спре да боледува.  Hug











# 3
  • Мнения: 3 499
За пиенето на водата в яслата - трябва най-сериозно и ясно да им обясниш, че много държиш на това. Моника пие много вода и не си представям да я оставят жадна. В първата ясла постоянно им набивах канчето. Относно заболеваемостта на децата, тръгвайки на ясла: Случва се на 99% от децата. Първата годинка боледува доста често. После, обаче, лека полека ще спре да боледува толкова често. Спри я за седмица-две от ясла  и проведете цялостно лечение на всичките проблеми. Защо си недоволна от педиатъра не разбрах?! Ако държиш да я заведеш на друг педиатър - частни кабинети колкото щеш. Чувала съм в МА, че са много добри.

# 4
Лекар, болница и т.н. - ако не може личен телефон на лекаря, то поне къде работи - аз ще го издиря! От моята педиатърка не съм недоволна, но в понеделник дори не й погледна гърлото, или нещо подобно... Явно, откакто се прехвърлихме и не плащам вече стана безразлична , жената, ама пък, да беше казала, че иска пари, щях да платя! Иначе за яслата сте прави - аз хиляда пъти се оплаквах, но кой да чуе! А и сме в една група с едни заспали лелки - ужас! Имаше една сестра, която беше печена и връщаше болните, но я прехвърлиха в друга група... И останаха мумиите в нашата! Та, ако може - име на лекар ми трябва, в МА съм ходила, но там те пускат на който е дежурен, пък аз не мога да знам дали е добър! Мерси отново!

# 5
  • Мнения: 4 668
Много неща са се натрупали на детенцето ти  Confused Явно наистина не я лекуват правилно ... а и има болни деца в яслата , което прави пълното и излекуване невъзможно . Панадол и капки за нос и аз мога да ти изпиша  Sick
Мога да ти препоръчам нашият педиатър - д-р Масларски от " ВИТА " - изключителен лекар и човек  Hug Доста майки от форума ще ти кажат същото за него .
Ако искаш ще ти дам личният му телефон  Peace

# 6
обадих се в поликлиника Вита, в момента е на работа, само свършвам служебните ангажименти и отивам, дори мога и да отида веднага! Още повече, пише в сайта, че е специализирал ехографии на стомаха, а малката се оплаква от болки в коремчето! МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ, ако искаш, прати ми номера му  Wink Поздрави!

# 7
  • Мнения: 4 668
Ей сега ти го пускам на лични  Peace

# 8
  • Мнения: 360
Може ли да ми кажете, д-р Масларски работи ли със здравната каса?

# 9
  • Мнения: 4 668
Може ли да ми кажете, д-р Масларски работи ли със здравната каса?
Не ! Цялата болница ВИТА на работи със ЗК !

Общи условия

Активация на акаунт