Филц?

  • 2 318
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 65
Момичета, къде мога да намеря филц, разноцветен? Не много дебел, но не и прекалено тънък.

# 1
  • Мнения: 1 873
От кой град си?

# 2
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
KaРмeНчеТо, виждам, че си от Пловдив - има ли при вас филц?
Аз съм от Пазарджик и ми е близо  Thinking

# 3
  • Мнения: 1 873
Да, аз си купувам от книжарницата в Стария град, намира се точно на ъгъла като стигнеш градинката където е пицария "Кастело".Мисля ,че Дали се казваше.Там има най - различни цветове, цената на една гранка е от порядъка на 3 - 3.50 лв

# 4
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Благодаря ти KaРмeНчеТо   bouquet . Не че се сетих къде точно е книжарницата  Mr. Green , но с питане също става. Поне знам, че в Стария град има и като минавам към Пловдив, ще се отбия  Peace

# 5
  • Мнения: 65
От София съм, но определено ме обнадеждихте, защото си мислех че никъде не се продава такова чудо! Все някъде и в София трябва да има.............................

# 6
  • Мнения: 950
Нареждам се на опашката  Mr. Green  и аз търся ако някой знае за Бургас или по нета ако има за поръчка  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 899
В София в момента, в магазин "Слънчоглед" са пуснали филц - цветчета и сърчица, а и има по-големи парчета по 4.30 едното, но то е голямо долу горе колкото изтривалка за обувки, образно казано Simple Smile Зависи колко ти трябва. Иначе сега продават и преждата, от която се прави, а и можеш да ги питаш откъде си го доставят. Това е сайта на магазина, ако не го знаеш: http://www.slanchogled.com/ .

# 8
  • Мнения: 65
Всъщност си представях че ще мога да го купя направо на метър, или поне  на по големи парчета. Мерси все пак. Търсенето продължава ......Grinning

# 9
  • Мнения: 2 818
Ако ти трябва фин и равномерен филц - този от слънчоглед не става. Иначе може да си поръчаш от чужбина, но цените са  Money
Този в Пловдив не заинтригува  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт