Новата седмица 09.05 - 15.05

  • 7 104
  • 128
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 154
Весела седмица ви желая, изпълнена с щастливи моменти и добри новини Heart Eyes

Ние преди час и половина се прибрахме от Варна - посрещнахме свеки, пихме бира и ядохме рибка на плажа, обиколихме града... капнахме от умора... и така. Аз отивам да спя Sleeping

# 1
  • Мнения: 1 329
Страхотна седмица, изпълнена с добро настроение и усмивки,  момичета! Heart Eyes

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
весела и щастлива да ни е новата седмичка!!!
 много сбъднати мечти!!! #Milti  #Milti  #Milti

# 3
  • Русе
  • Мнения: 250
искам тази седмица само хубави неща да чета в този форум,само весели новини и нека моля ви се някоя да "повлече крак"по любимата тема  EFP  preggo

# 4
  • Мнения: 1 930
Весела седмица и от мен!
Надявам се да сте си отпочинали, да сте се заредили с много положителна енергия и да сте много щастливи Wink
Аз определено добре се поглезих тези 3 дни, много добре ми дойдоха, даже днес едвам станах от леглото, ама няма начин, трябва да се бачка kaffeetrmker_2
Целувки hug

# 5
  • Варна
  • Мнения: 730
Весела седмица и от мен, момичета!

Желая ви само хубави моменти.

След тежката седмица, която преживях, се надявам лошото да е останало зад гърба на всички.

После ще ви разправям, че да не почвам новата седмица с глупости.

# 6
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Прекрасна седмица ви пожалавам и аз, мили дами!
Аз добре си отпочинах тези дни! Времето не беше много благоприятно за нашите планинарски подвизи, но все пак не ни попречи на плановете. Не му се размина на гергьовското агънце! Впечатлена съм за пореден път от родопите, величествена и невероятно красива планина е!!! Препоръчвам ви я горещо за някои от следващите почивни дни!
Целувки и прегръдки от мен!!!
Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 4 273
Ето ме и мен. Започвам седмицата с някои неразположения Sad От вчера много често ходя до тоалетната по малка нужда, а тази сутрин имах и кръв в урината Close Отидох на лекар и утре ще давам стерилна урина. Засега ми изписаха хапчета на билкова основа. И така, седя пред компа, с 3-литрова бутилка минерална вода и пия ли, пия...и през половин час пикая #Silly
Сега стига оплаквачка. Боби се върна много щастлив от Пловдив, където беше с майка ми на откриването на една конференция. Там всички са говорили на немски и Боби е попитал майка ми: "Бабо, защо всички говорят на пловдивски?" Grinning В събота и неделя синчето пак не пожала да се раздели с баба си и беше у тях. А ние с мъжа ми си останахме самички, като младоженци Stuck Out Tongue и никак не ни беше зле.
Ами това е засега. Дано да има повече добри новини тази седмица! Целувки Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 9 063
Лея,твоят Боби е просто уникален rotfImbo то верно че тука в Пловдив наистина си има някакъв местен език Mr. Green ,ама чак немски Laughing Дано това с честото пишкане се окаже безобидно,може да си настинала просто...или цистит някакъв Rolling Eyes Оправяй се бързо.

Gia,какво става с теб? Не се притеснявай,ако споделиш,няма да развалиш настроението тук,нали затова сме дружки  action032

Теди,къде точно сте били? На мен не ми прави голямо впечатление тази планина,ама щото съм си оттам Simple Smile ,ама всички й се възхищават,та ми става драго че съм от Смолян Embarassed

От мен нищо интересно,влизам да ви чета редовно,но няма какво да кажа.Целувам ви. Two Hearts

# 9
  • Мнения: 3 591
Цитат на: muckata
искам тази седмица само хубави неща да чета в този форум,само весели новини и нека моля ви се някоя да "повлече крак"по любимата тема  EFP  preggo


хайде да ви замоля да го повличате тоя крак, че аз сутринта спрях пред аптеката за тест, помях се помаях се , и като най голяма глупачка си купих пакет... превръзки.....ей така по енерция.... па си отидох на работа без тест, ама с превръзки ... Що ли се уплаших  #Puppy dog   сега все едно предизвиках съдбата....

и мъжа ми после умря да ми се смее ан глупавите понеделнично сутринни помисли и постъпки....

# 10
  • Мнения: 9 063
Ами то ако си ти е късмет,и 10 пакета превръзки да си купиш-пак ще имаш две чертички Grinning Пожелавам ти го от сърце Heart Eyes

# 11
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Stefanie, бяхме в подножието на връх Персенк на хижа Персенк. Много е красиво там, но времето наистина беше много лошо, доста студено, непрекъснато валя и беше много облачно. Спахме в бунгала, от които честно казано хич не съм доволна, но както и да е, това не би могло да развали прекрасните впечатления от местността. Блазе ти,че си от такъв хубав район. Божествено е в тези Родопи. Ние ходим лятото на риба на язовир Доспат. Там е раят на земята, невероятно е. След едноседмичен престой там се чувствам все е дно съм била цял месец на почивка.

Хайде Леа, оправяй се бързо. Дано да не е нещо сериозно. Пии си водичката и си мисли само за хубави неща. Нямам думи за Бобчо, страхотно детенце е.  People Angel  People Angel  People Angel
Целувки  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
Цитат на: [desi]
.... и си купих пакет... превръзки.....  сега все едно предизвиках съдбата....


Ех , Деси , Стеф добре ти е казала !  Grinning
Аз преди 12 тина години така отидох в аптеката за превръзки ама като ги купувах си помислих : " Дали не ги купувам за след мнооого време ?! "  , щото ми закъсняваше , ама тогава и си ми беше нередовен , та си помислих това ей така на майтап , нищо сериозно . Е да , ама ...... сина е на 11 вече  Laughing  .
Та дано и ти така !  Grinning

# 13
  • Мнения: 3 376
Успешна седмица и от мен! Аз днес чакам лелката направо с нетърпение, защото нещо се бави и ми трови нервите. Леа, много съжалявам за тези урологични проблеми. Преди имала ли си такива? Дано скоро да се оправиш и да не е нещо сериозно.

# 14
  • Мнения: 144
Привет и от мен!!!:multi:
Първо искам да кажа и благодаря за подкрепата ви момичета.  bouquet
Надявам се всичко да бъде на ред. Praynig
Въпреки, че лекарите казват да няма оптити - през тези празнични дни така хубаво си почнахме и си отдадахме на ласки. Flutter

Силно стискам палци на Хера и съпругът и. Дрес го оперират
дано всичко мине нормално и без проблеми. newsm17   newsm10

Общи условия

Активация на акаунт