Уплатнение около гърдичката

  • 761
  • 2
  •   1
Отговори
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 99
Здравейте. Преди известно време забелязах, че лявата гърдичка на момченцето ми е по-голяма и е подута отколкото дясната.Водихме го при педиатъра и той каза, че определено има уплътнение, но не е нищо страшно.Казаха ми да го наблюдавам,да не се зачерви или да нарастне много.Преди седмица ми направи впечатление, че се е поувеличило.Питам детето дали го боли, той казва не.Заведохме го пак да доктор и той каза,че по принцип няма нищо страшно, че понякога се получавало такова нещо и след време изчезвало от самосебе си.Казаха също така за наше успокоение да направим консултация с детски лекар в София.Ние сме от провинцията и незнам към какъв доктор да се насочим и къде точно.Затова моля някой ако е имал същия проблем или знае някой добър специалист да пише. Предварително благодаря на всички.

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
на колко г. е момчето ти?
Не знам, дали си чела...какво представлява гинекомастията? и дали се касае за това?
http://gynecomastia.hit.bg/

Късмет, но потърси доктор-специалист за мнение и съвет.

# 2
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 99
Благодаря ти за информацията Шани.Момченцето ми е на 3г.и 8 месеца.Незнам при какъв доктор да го заведем да го прегледат.

Общи условия

Активация на акаунт