Косопад

  • 1 420
  • 8
  •   1
Отговори
Зравейте,мили жени кажете някакво лечение за този косопад от 20г.е така без мигли и вежди,кажете ми към кого да се обърна към какъв слециалист и ако може някакви координати да се свържа.Моля ви помогнете ми.

# 1
  • Мнения: 157
Защо си чакала толкова време преди да потърсиш помощ?
Като начало се обърни към личния лекар да ти даде направление за специалист.

# 2
не става въпрос  за мен а за мой приятел който много обичам,който е без коса мигли и вежди няма никакъв косъм по тялото,ходил е при много лекари кажете ми някакво лечение или специалист някакви кординати,дали има лечение за това.Моляви помогнете ми.Какво да правя,и дали е наследствено.Можели това да се наследи върху децата му.Вие сте ми надеждата.

# 3
Знам,че чесън помага. Нека да си маже главата със скилидки. Също газ,мас, и жълтък.В сместа да се слага и някакъв алкохол.Да се завива главата с найлон и после с кърпа /да се задуши/.Колкото по- дълго седи толкова по- добре .Дано да съм била полезна!

# 4
  • София
  • Мнения: 114
Правил ли си е изследване на гените да не би да му е ген?

# 5
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
Явно е на стресова основа косопада, ако разбира се не се установи др.здравословен проблем. В къщи също имаме този проблем, но на нас лекари не ни помогнаха. Отидохме при един дядо от с.Върба, Радомирско.. Ефекта е, че след 2 месеца започва да пониква коса- поне при съпруга ми е така. Мазането струва 15 лв.
 Този проблем е мн. упорит и трябва дълго лечение. Ние ходим вече при дядото 3-ти месец, но ще се ходи още поне толкова докато напълно изчезне  проблема.
Не губете излишно време. Нищо не пречи да опитате. Като отидете в това село и питате някой за този човек - ще ви упътят, защото вс. го знаят!
Да е жив и здрав този дядо още дълги години!  bouquet
На вас желая късмет и успех в борбата с косопада!!! Peace

# 6
  • Мнения: 71
Знам един шампоан лусион и хапчета REGHAR моя близка е ползвала и ефекта е огромен

# 7
  • Мнения: 194
Непременно консултация с ендокринолог,бабините илачи едвали ще помогнат.
Дано откриете какъв е проблема,за да го разрешите по-скоро,успех ви желая   bouquet

# 8
Обръщам се към тази госпожа която ми е писала за косопада,ако влезете в тази страница моляви да се свържете с мен пишете ми на този имейл dony_79@abv.bg.Моля  ви свържете се с мен.

Общи условия

Активация на акаунт