Инфрачервен термометър за ухо OMRON Gentle Temp 510?

  • 4 205
  • 8
  •   2
Отговори
  • Мнения: 781
Здравейте, искам да попитам ползвалите този термометър за отзиви. Смятам, че е добра инвестиция понеже имаме вече няколко дигитални и не съм доволна  #Cussing out

# 1
  • Мнения: 9 973
от обикновения живачния по-добър няма-убедих се лично

с дигиталния 15 дни бяхме с Т,а в действителност не сме имали Т

# 2
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Здравей,
Не знам точно за марката, за която питаш - но ние наскоро купихме термометър за ухо - страхотно улеснение е, особено ако имаш малък пумпал, който не се спира за секунда, а камо ли да държи термометър под мишница  ooooh!. За това дали мери точно - ами в лекарските кабинети ползват подобен - за мен това е достатъчно "доказателство." Peace

# 3
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
TarikMom, а каква марка е този за ухо и колко струва?

# 4
  • Мнения: 589
Термометърът за ухо дава големи отклонения. Единственото му предимство е, че показва температура много бързо, но е ненадежден. Най-добрият вариант за мерене на температура при бебета си остава аналният.

# 5
  • Мнения: 781
Хайде мамчета споделете, никой ли не ги е ползвал?
В голяма чуденка съм newsm78
А отзиви за този: http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=91_81&products_id=1482

# 6
  • Мнения: 1 900
Мъжа ми тези дни нещо мрънка да сме купували този на Чико, за мен това са излишни пари. Аз съм си купила термометър-биберон и съм доволна, иначе на мен дигиталния точно ми отчита и от него съм доволна. Peace

# 7
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
TarikMom, а каква марка е този за ухо и колко струва?

Не знам колко ще ти помогна с марката, понеже този го взехме тук от Канада- BIOS diagnostics - може да мери в ухото или от челото, но в ухото е много бързо - за 1-2 секунди. Цената беше към $40 - което за мен е скъпо, но пък всеки път като го ползвам и се радвам, че го взехме.

# 8
  • Мнения: 133
Аз имам термометъра за ухо на Браун и съм изключително доволна!!! Мери за 2 секунди и е напълно точен! Лошото е, че струва около 80лв., но за мен си заслужава

Общи условия

Активация на акаунт