Въпрос за околоочния крем?

  • 642
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 288
Здравейте! Бихте ли ми обяснили как се използва?!  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 288
Никой ли не знае? newsm78

# 2
  • Мнения: 630
Здравейте! Бихте ли ми обяснили как се използва?!  Rolling Eyes
Кое по-точно те интересува?Виждам,че никой не е отговорил,но наистина е малко странен въпроса.
Взимаш малко количество от крема,колкото оризено зрънце горе-долу и го нанасяш с леки потупващи движения отвън навътре.Аз преди поставях и на горният клепач към веждите,но прочетох,че не трябвало.Не знам какво друго да ти кажа.Надявам се да съм била полезна.
Наистина ли досега не си ползвала крем за очи newsm78

Че не си дала и малко парички-Живанши...на колко години си?Ако си под 28-30 по-добре започни с гелчето.

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 20:51 от milo_kremi

# 3
  • Мнения: 288
На 20 съм. Взела съм си гела, само че никога не съм използвала, а и никъде не пише на български и незнам как се използва. Значи трябва да го нанадям под очите (където са сенките всъщност)? А под околоочния може ли да слагам крем или не?

# 4
  • Мнения: 6 607
Съобразила ли си кремовете с възраста си ?Около очите слагаш само околоочен крем .
Какви са кремовете?

# 5
  • Мнения: 288
Mисля, че да. Ето тези са- http://www.snimka.bg/album.php?album_id=219383
 

# 6
  • Мнения: 6 607
Влез в темата за Ягодка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=262512.0 може някой да ги е ползвал.На 20г. имаш нужда само от хидратация виждам ,че тези са такива.

# 7
  • Мнения: 630
На 20 съм. Взела съм си гела, само че никога не съм използвала, а и никъде не пише на български и незнам как се използва. Значи трябва да го нанадям под очите (където са сенките всъщност)? А под околоочния може ли да слагам крем или не?
Първо се нанася околоочният крем и после кремът за лице,който вече не нанасяш и под очите Simple Smile
Щом си на 20,моят съвет е да започнеш с гелчето.Ако не си отваряла крема,сложи го в хладилника,за да се запази по-дълго.Ако си го отваряла,по принцип имат година годност след отварянето,така че ще трябва да се използва.Ако не е подходящ за теб,дай го на майка си

# 8
  • Мнения: 288
На 20 съм. Взела съм си гела, само че никога не съм използвала, а и никъде не пише на български и незнам как се използва. Значи трябва да го нанадям под очите (където са сенките всъщност)? А под околоочния може ли да слагам крем или не?
Първо се нанася околоочният крем и после кремът за лице,който вече не нанасяш и под очите Simple Smile
Щом си на 20,моят съвет е да започнеш с гелчето.Ако не си отваряла крема,сложи го в хладилника,за да се запази по-дълго.Ако си го отваряла,по принцип имат година годност след отварянето,така че ще трябва да се използва.Ако не е подходящ за теб,дай го на майка си

Благодаря за отговорите, разбрах вече как се слага  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт