Хидромасажна душ-кабина от Mr.Bricolage?

  • 4 771
  • 16
  •   1
Отговори

Анкета

За или против хидромасажните душ-кабини?

Опции:

  • Мнения: 395
Здравейте момичета  Grinning изчетох всичко, което намерих с търсачката, но не открих отговори на всичките си въпроси за хидромасажните душ-кабини.
Харесах си парна хидромасажна душ-кабина от Mr.Bricolage. Струва 1400лв за съжаление не мога да ви я покажа, но изглежда горе-долу така:

Някой купувал ли си е от Mr.Bricolage?
Доволни ли сте?
Кой ви я сглоби и монтира? ( в Bricolage не предлагат)
А срещу каква сума?
Безопасна ли е?
Вода, пара, радио, вентилатор  newsm78 вода и ток малко страшничко ми звучи.

Благодаря ви предварително.
 Hug  Hug  Hug

Последна редакция: пт, 15 фев 2008, 01:06 от justice

# 1
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Едни познати са си купили някаква подобна за 5000лв,пълна с електроники,пак имало теч от някъде,та ги беше срах да се изкъпят заради тока.Викаха някакъв специалист да я поправя.Така,че помисли дали да рискуваш с толкова електроника,голяма работа като не слушаш радио,докато се къпеш.Мисълта ми е да търсиш в магазини,където имат и монтаж,защото не всеки може да я монтира както трябва.

# 2
  • Мнения: 395
Благодаря   bouquet

# 3
  • Мнения: 395
Никой ли няма  хидромасажна душ-кабина  Tired

Интересувам се от всички мнения и впечатления   bath

# 4
  • Мнения: 3 453
Не си купувай този китайски боклук! ooooh! Ще се скапе за отрицателно време, да не говоря, че няма да ти върши кой знае каква работа. Когато се скапе, ще има да чакаш за резервни части от Китай дълго време! Grinning

Виж този сайт:
http://www.victoryspa.se/victoryspa/swedish/index.htm
Продуктите на Виктори са скъпи, но качествени. Peace

# 5
  • Мнения: 395
 Мерси _Hope_     bouquet

# 6
  • Мнения: 599
Ние имаме,но е малко по-проста от тази на снимката.Нашата няма пара.Има радио,вентилатор,осветление,телефон.Голям кеф ми е на мен,само,че трябваше да си купим по-голям бойлер.... LaughingИскам да те уверя,че няма нищо страшно,всички токове са отгоре,до тях вода не стига по никакъв начин.

Последна редакция: сб, 16 фев 2008, 17:16 от na_ga

# 7
  • Мнения: 395
na_ga, за колко си я купихте и на кая фирма е?
 Hug  Hug  Hug

# 8
  • Мнения: 599
Китайска е,но ме увериха,че и испанските са китайски.Нямаме проблем вече година.800лв.струваше."Испанските"вървят по 1000лв.Р-ри 90-90-110см.-ъглова,а не такава правоъгълна.

# 9
  • Мнения: 599
Само,че не е от Mr.Bricolage,а от магазин за бани.

# 10
  • Мнения: 395
Китайска е,но ме увериха,че и испанските са китайски.Нямаме проблем вече година.800лв.струваше."Испанските"вървят по 1000лв.Р-ри 90-90-110см.-ъглова,а не такава правоъгълна.
Благодаря  Grinning

# 11
  • Мнения: 395
na_ga, а от магазина ли ви я монтираха и сглобиха? Колко ви взеха за услугата? Има ли гаранция?

# 12
  • Мнения: 599
Ние си я монтирахме,защото не предлагаха такава услуга.Но не е трудно.Нашата беше:долната част-от дълбоките корита,стените са едно цяло заоблено,което се захваща за долната част,после се слага горната и накрая се монтират стъклата.Всички дребни части,душчета,аксесоари и др.са си на място,сглобяват се само модулите.Няма да съжаляваш ако си вземеш такова нещо.Определено е голям кеф,поне за нас.А и съм най-доволна,че останалата част от банята ми е суха.

# 13
  • Мнения: 265
НИЕ ХАРЕСАХМЕ ЕДНА ТАКАВА ПОДОБНА КАБИНА,САМО,ЧЕ С ВАНА ОТ МАГАЗИН"СИКО".ТАКИВА МАГАЗИНИ ИМА В СОФИЯ,ПЛЕВЕН  И В.ТЪРНОВО.ОТ ФИРМАТА ОСИГУРЯВАТ МОНТАЖ,НО СЕ ПЛАЩА 120 ЛВ. И ТИ НАГЛАСЯТ ВСИЧКО.КИТАЙСКА Е ,С 1 Г.ГАРАНЦИЯ.НАШАТА СТРУВА 3700 ЛВ.НО ИМА НАЙ-РАЗЛИЧНИ ВИДОВЕ.

# 14
  • Мнения: 395
Мерси  Grinning
Искам да ви питам и как стои въпроса с канала, трябва ли да кажа на майсторите да пригодят по-специално банята?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт