kak davate infacola ..?

  • 511
  • 13
  •   1
Отговори
kak davate infacola,,,az go davam predi qdene...i si mislq dori che e po zle ot nego.... Shocked Thinking

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 817
kak davate infacola,,,az go davam predi qdene...i si mislq dori che e po zle ot nego.... Shocked Thinking

Давах го преди хранене по един капкомер - пълен. Не е изключено да влошават нещата. На дъщеря ми и повлияха така Лефакс. С Инфакол-а сме нямали проблем  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 1 185
Както пише в упътването - по един капкомер преди всяко хранене, ако не помага по два. Внимава се , защото запича!!!

# 3
  • София
  • Мнения: 2 801
Нас само Инфакола ни спаси, а сме опитвали какво ли не. Трябва да изчакаш 2-3 дни, за да има някакъв по- видим ефект. Давах по един капкомер всеки път преди кърмене. Запек също не сме имали. Останаха ми три опаковки и ги пазя да видя как ще върви захранването, че някои бебчета и тогава имали колики  newsm78

# 4
  • Мнения: 554
Никога не съм давала цял капкомер, ако детето има зверски колики - да, но аз давах по поливин 3 пъти на ден, преди хранене - сутрин, обед и вечер. Много съм доволна, не разбрах изобщо какво са колики и беба беше много спокойна.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 524
както пише в листовката е дозировката- 1 капкомер преди всяко ядене.
на нас ни помогнаха, но не е изключено при вас да не действа. опитай с други- аз съм давала от гадните бебинос 2-3 пъти при много тежки колики и имаше вфект, както и долче нана на кучоло (има ги и двете в Бг) Peace
по принцип симетикона се изпишква и ен се натрупва , а да запича- не съм чувала newsm78

# 6
  • Мнения: 511
Давах по един капкомер преди кърмене.Пропусках да давам преди нощното и сутрешното кърмене,защото след тях си спеше спокоина и реших,че е излишно. Инфаколът я облекчаваше определено,но коликите не изчезнаха...................

# 7
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
преди ядене Peace

# 8
  • Мнения: 142
Здравей,
Давах Инфакол преди ядене по един капкомер. Подейства едва на петия ден. Започнах от 3 седмица, като ми казаха ми, да не се притеснявам, че нямало странични ефекти и да давам колкото дълго искам. Аз пък се притесних (нали лекарство) и след втората седмица (тъкмо имаше подобрение) го спрях за една седмица. Коликите се върнаха и аз пак започнах да давам. След това ме беше страх да го спирам и започнах да давам през ядене от 7 седмица нататък. Към 8-9 седмица ги спрях напълно. Имаше рев две вечери, но се издържаше (не беше като в началото)
Дано да съм помогнала
Поздрави

# 9
  • Мнения: 183
А еспумизан не сте ли пробвали Thinking??1?

# 10
  • София
  • Мнения: 2 348
Мами, защо пишете, че в упътването пише 1 капкомер за доза? Това което пише на листовката е 1 капка преди всяко хранене. Ако не помага, дозата се увеличава на 2 капки.

# 11
  • Мнения: 2 770
Аз давах при нужда-ако е разстроен и има колики .Никога не съм давала с дни .Пълнех камкомера и той си го изсмукваше  Joy.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 348
До колкото разбрах пипетата не трябва да се опира никъде, за да не се замърси останалата част от медикамента.

# 13
  • София
  • Мнения: 672
На листовката пише един капкомер преди ядене (о,5 мл), ако не помага - 2 пипетки. На нас ни помагаше - но не веднага а няколко дни след като го почнах, после разбрах че действа с "натрупване". Ако детето има зверски колики можеш да даваш и между храненията.
ОБАЧЕ
Четох една статия, че симатикона може да предизвиква и неразположения на коремчето, както и запек - второто го изпитах на гърба си. Пробвай Колийф ако не ти помага - някои майки са доволни, въпреки че аз резултат от него не видях.

Общи условия

Активация на акаунт