Пазарували ли сте от bebe.com ?

  • 3 745
  • 58
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 270
Регистрирах се наскоро и забелязах, че доставят до БГ, а и когато си нов потребител получаваш безплатна доставка в рамките на 10 дни. Интересува ме, има ли някакви други такси като мито и тн... в такъв случай?
Благодаря Ви предварително... Simple Smile

# 1
  • Мнения: 14 472
и аз се записвам по темата - имат страхотни дрехи и аз установих наскоро, че вече доставят и до бг.

# 2
  • Мнения: 1 165
и аз се записвам по темата - имат страхотни дрехи и аз установих наскоро, че вече доставят и до бг.
Доставят ли, вече?!!Майко мила... Аз също много ги харесвам-преди години един познат ми донесе топ и пола на Бебе. От тогава редовно влизах в сайта им, за да плакна окото. Знам, че Буба от форума им е фен и има дрехи на Бебе. Дано се включи, за да ни разкаже по-подробно.

# 3
  • Мнения: 14 472
да, доставят и най-интересното е, че не до всички държави в европа, но българия е една от тях  Crazy
а буба я питах в една друга тема - тя ги поръчва оттук, но дава адрес за доставка на нейни приятели в щатите и те после й ги носят. няма да ни е полезна относно доставките до бг.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Добра новина е това... Flutter...викам да се организираме и да поръчваме Blush
(това беше моят начин да кажа запис Mr. Green)

# 5
  • Мнения: 14 472
мен ме притеснява да не стане като със случаите на поръчващи от виктория сикрет, дето се оказва, че част от продуктите са произведени в китай, а такива са забранени за внос в бг и общо взето с триста зора си освобождаваш (ако въобще успееш) пратката от митницата.
а на доста от дрехите на бебе в сайта им пише "imported", което значи внос и твърде вероятно е този внос да точно от китай.

# 6
  • Мнения: 764
Що така нищо не ме впечатли особено?

# 7
  • Мнения: 522
Дайте линк да видим.

# 8
# 9
  • София
  • Мнения: 7 753
Ще следя темата с интерес.  Crazy

# 10
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Що така нищо не ме впечатли особено?
Преди три години си бях харесала това-онова.  Wink После ме изтърваха.  Laughing
Повече ми харесва ето това (с извинение, че разводнявам темата  Embarassed): http://www.oui.com/home/

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 415
 Василиса Умница, тука имат магазин...има наистина невероятни неща Wink
а от bebe си харесах 2-3 чифта дънки  Peace

# 12
  • Мнения: 332
Аз също съм навита за поръчка.От сайта на Василица има ли доставка до България?Може нещо да организираме.

# 13
  • Мнения: 764
Че аз нещо не мога да разбера как да разгледам колекциите на  OUI........ newsm78.Харесват ми иначе...каквото видях....Как бе,хора, кликвам на Колекции и дотам...

# 14
  • Мнения: 5 622
и аз се записвам по темата - имат страхотни дрехи и аз установих наскоро, че вече доставят и до бг.
Доставят ли, вече?!!Майко мила... Аз също много ги харесвам-преди години един познат ми донесе топ и пола на Бебе. От тогава редовно влизах в сайта им, за да плакна окото. Знам, че Буба от форума им е фен и има дрехи на Бебе. Дано се включи, за да ни разкаже по-подробно.

Тук съм  Grinning

Да, няма да мога да помогна със съвет относно доставките до Бг, но мога да ви кажа, че имат уникални неща. И преди съм казвала, но пак ще повторя, че имам техни дрехи и аксесоари от 2003-та година и не са мръднали, не знам как някой беше казал, че не били качествени..  Thinking

Последните ми придобивки от там са бижу(което , обаче още не съм получила), блузка с надпис с камъчета и риза. Е, много са яки!  Heart Eyes Стоят страхотно, не съжалявам за нито един лев, изхарчен за тях(това ви го казвам, защото като цяло са сравнително скъпи. Но си струва Wink )

Общи условия

Активация на акаунт