Ясмина

  • 2 016
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 336
Какво ви е мнението за противозачатъчните хапчета "Ясмина"?

# 1
  • София
  • Мнения: 277
всеобщото мнение по мои наблюдения е, че те били най-новите и бла, бла, но на мен хич не ми понесоха... много зле се чувствах от тях и получих кървене, та ги спрях след 2 седм. и малко...

# 2
  • София
  • Мнения: 114
Ве4е ги пия 3ти месец и в на4алото и аз имах кървене,което е нормално но не го пише в опътването.За сега съм доволна от Ясмин не съм напалняла,само в на4алото са неприятните моменти докато се адаптира организма към хап4етата(болки в гърдите или я4ниците и тн.)но сега съм си екстра.

# 3
  • Мнения: 135
Аз ги ползвах около година преди да реша че ще забременявам - не съм имала никакви проблеми

# 4
  • Мнения: 408
Като изключа факта, че ми идваше на 20 дни, съм доволна  Peace Не ми се отрази на килограмите, а само на бюста  Mr. Green Цикъла ми беше по-оскъден, нямах никакви болки  Peace

# 5
  • Мнения: 2 433
да ви попитам,  на кой ден от цикъла се започват хапчетата? Както и колко трае самата адаптация към тях?

# 6
  • Мнения: 233
Аз съм пила само Ясмин и съм много доволна от тях. Тук, на запад, са може би най-популярните и най-добрите противозачатъчни.  Peace
Спряла съм ги от няколко месеца. Simple Smile

JuliS, не помня вече кога се почваше първата опаковка...  newsm78 В листовката трябва да пише, май беше на първия ден от М. и после вече си следваш графика (21 и 7). Моята адаптация беше 4-5 дни. Беше ми лошо и имах главоболие. Но, за сметка на това, като ми дойдеше после, беше си като песен - без никакви болки и течението беше доста по-оскъдно и по-кратко.

# 7
  • Мнения: 160
Лошо. Пих ги 3 месеца и после ги смених. Предизвикваха ми отвратително течение почти през целия месец  Mr. Green
Започва се от първия ден на цикъла. Евентуално може да стане и между 2ри и 5ти ден, но от деня на започване трябва да се пазиш 1 седмица по друг начин Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт