МД Харон - Себореен дерматит

  • 431
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 96
Здравейте,
Моята малка Мина от средата на първия месец е с обрив по лицето, който по съвет на педиатърката мазахме с ЛинолаФет. Не премина и тя ни изпрати на дерматолог, който каза, че това е себореен дерматит, мазахме с някакво правено мехлемче и премина за няколко дни. После се появи отново, като вече има и по гушката, ръчичките и крачетата, силно се е обринало и дупето. Изписа ни Фусикорт, с който мазахме 4 дни само лицичето. Естествено обривът се изчисти изцяло, след което на втория ден се появи отново с пълна сила. Детенцето ми е неспокойно и ми е много мъчно да я гледам така, не можем да бием ваксини, нито да си помислим за захранване /знам, че е още рано, но ако не премине нищо не можем да правим/. Четох във форума за успешно лечение чрез хомеопатия и много моля да ми дадете адрес и телефони на МД Харон, защото разбрах, че там са добри класически хомеопати, който са излекували поне едно детенце.

# 1
  • Мнения: 238
Предполагам, че става дума за МЦ Хирон.
Адрес: гр.София, бул. Александър Стамболийски 34
Тел. 02-9819310

# 2
  • София
  • Мнения: 672
Мила, много е неприятно, но отминава лека - по - лека. Израства се. Внимавай с мазилата и химиите, защото кожата не бебенцето е много тънка и всичко минава в кръвта.

А гледам че си ноемврийка - така че заповядай при нас в отчетните ето тук - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=267619.0

 Hug Имаме много начетени майчици, които могат да ти дават безцении съвети за всичко  Hug

# 3
  • Мнения: 11
ние имахме по лицето,ръчичките и крачетата.Мазахме с elokom и на втория ден минаха.Това кремче е с антибиотик и се маже много внимателно и задължително НЕ под памперса.Беше на 3 месеца.И сега 2 пъпчици да му се появят и ги намазвам и до вечерта сме забравили за проблема.Попитай педито и ние бяхме с дерматит.

Общи условия

Активация на акаунт