подходящи ли са плушените играчки за бебета на 6 месеца?

  • 1 782
  • 28
  •   1
Отговори
Цитат
ne  davaite  na  malkite  mal4ugani  plusheni  igra4ki  v  tazi  vazrast  opasno  e .  osobenno  tezi   puhkavite koito  si  imat  ushi4ki  ra4i4ki  i  o4i4ki i  nosleta  daze .  malkiat  bebok  v  tazi  vazrast  moje  da  othape njakoe  o4ence  ili  noslence.  i  trevogite  na  mama  zapo4vat .  vie  mami  kakvo  mislite? prostete  4e  pisha  na  latinica  imam  problem  s  komputara

не  давайте  на  малките  мал4угани  плюшени  игра4ки  в  тази  възраст  опасно  е .  особено  тези   пухкавите които  си  имат  уши4ки  ра4и4ки  и  о4и4ки и  нослета  даже .  малкият  бебок  в  тази  възраст  може  да  отхапе някое  о4енце  или  носленце.  и  тревогите  на  мама  запо4ват .  вие  мами  какво  мислите? простете  4е  пиша  на  латиница  имам  проблем  с  компютара

-----------
Моля, пишете на Кирилица!


Местя темата.

Последна редакция: пт, 15 фев 2008, 13:14 от Ellypr

# 1
  • Мнения: 3 092
Естествено  че не са подходящи , иска ли питане .

# 2
  • Мнения: 266
И аз така смятам че не са подходящи,защото крият много опасности.Има играчки които пускат мъх и ако попадне на детето в устата не се знае какво може да стане.

# 3
  • Мнения: 961
На плюшените играчки има етикет, на който пише, че не са подходящи за деца под 2- или под 3-годишна възраст (не помня точно).

# 4
  • Мнения: 8 999
Моите деца са имали плюшени играчки дори и когато бяха по-малки от 6 м. Но не дългокосмести. На повечето беше отбелязано, че са подходящи от 0 до -..... г.

# 5
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Естествено  че не са подходящи , иска ли питане .

Peace та те са готови да налапат всичко което видят и може да се побере в устата #Crazy

# 6
  • Мнения: 2 431
Според мене детето трябва да е поне на една година, за да играе с плюшени играчки.

# 7
  • София
  • Мнения: 368
Има плюшени играчки, но винаги го наблюдавам, когато си играе, защото веднъж отхапа окото на едно пате, беше много доволен от себе си, но аз докато му го измъкна от устата ...

# 8
  • Мнения: 873
зависи много от плюша-има "късокосмест" плюш,който не е опасен(четеш етикетите).има играчки с избродирани,а не залепени пластмасови очи и други елементи.но с каквато и играчка да си играе детето,винаги му хвърляй по едно око Peace

# 9
  • Мнения: 1 479
Винаги гледам етикета и качеството,после купувам.

# 10
  • Мнения: 1 155
Почти всяко дете обича да си играе с плюшени играчки. Дъщеря ми има такива, но им обръща много малко внимание. Ако й ги взема обаче веднага ще започне да ги иска, а така съм й ги дала и почти не играе с тях Wink

# 11
  • Мнения: 157
Не са подходящи,естествено.Ако толкова държиш детето да играе с такива-дръж ги за един час във фризера и избери играчки,които не се скубят.

# 12
  • Мнения: 9 973
ние си имаме дамо един плюшен любимец

# 13
  • Мнения: 86
не всички са подходящи.трябва да са 100%памучни на нас ни бяха подарили една овца от premaman на която си пишеше че става за новородени.пере се лесно даже и в пералнята.

# 14
  • Мнения: 864
Имаме много плюшени играчки Simple Smile а и аз съм маниачка Simple Smile
Не сме имали проблеми,а и тя никога не ги лапа.
Може би,защото от новородена са около нея и не им обръща внимание.

Общи условия

Активация на акаунт