Съвети за много суха руса коса

  • 24 813
  • 61
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 242
От изрусяването косата ми стана ужасно суха - на пипане е като прежда. Sick Вече доста порасна, мога да кажа, че съм с дълга коса, естествено къдрава. Тъй като не ми хваща само боята, първо я блондирам (фризьорката, де, вече не ми се ще да експериментирам с косата си). Дайте съвети каква козметика да ползвам. В момента я мия са Pantene за къдрава коса. 1-2 дни е мека и после пак много суха. Вече започнах с маски - само с тривитаминол да омекне хубаво. Ползвала съм VO5, доволна бях, но трудно ги откривам, Shauma за суха коса също са добри. Но ми се ще нещо ново и ефикасно най-вече. Whistling

# 1
  • София
  • Мнения: 202
VО5 има в аптеки Ремедиум,преди два дни ги видях.Иначе,аз сега ползвам на Фруктис бързодействащата маска за изтощена коса и съм много доволна,косата е мека и с блясък макар,че и моята е много третирана с блондор и боя .Сега мисля да си взема на Тиджи серията за изрусени коси има ги в фризьорския салон в мола на Стамболийски,но са малко скъпи. Шампоана / 400 мл. / е 32 лв. балсама / 200 /-34 лв.но пък за сметка на това са хубави и икономични продукти

# 2
  • Мнения: 812
пробвай с професионалната серия на Лореал -рипеър

# 3
  • София
  • Мнения: 6 242
Благодаря ви много!

Кате, а като цени нещо да кажеш горе-долу?

# 4
  • Мнения: 812
ами около-25-30 лв

# 5
# 6
  • Мнения: 171
Аня, моето лично мнение е, че за коса като твоята е нужна наистина качествена козметика. Особено пък щом се правиш и с блондор. Такива масови продукти като тези, които ползваш в момента просто ги забрави. Моята коса е същата и за да я поддържам в наистина добро състояние ползвам само Керастаз и професионалните серии на Лореал.

# 7
  • Мнения: 2 414
От кои продукти на Лореал си доволна?

# 8
  • Мнения: 1 941
Аня Wink , най - добре спри да се изрусяваш. Това е убийствено за къдравата коса, тя е много по претенциозна от правата. И много повече се изтощава след третиране, пък да не говорим за обезцветяването. Съветвам те от опит - аз бях руса до преди 2 години. Косата ми беше станала ужасна - суха, падаше, чупеше се ..... Сега е голяма, лъскава и буйна. Опитвала съм почти всички маски, за които можеш да се сетиш. Най-много ми помогна Елсев нутрис - оранжевата.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 242
Аня Wink , най - добре спри да се изрусяваш.
Ох, знам Confused, но доста време исках да съм руса, като се решх пък трудно стигнах до този цвят. Като ми втръсне сигурно пак ще мина на кичури, ама суета искам русо. Sunglasses

# 10
  • Мнения: 2 414
И аз се изрусявам от доста време и не мисля,че косата ми се е изтощила много. Naughty
До сега използвам Абсолът рипеър на Лореал,но искам да сменя малко серията,понеже съм чувала,че е хубаво да има разнообразие.

# 11
  • Мнения: 9 865
Моята също е доста суха, само в салона става хубава, но немога да съм там всеки ден, нали.
Мислех да си взема шампоан от там, но нямаше и сега ползвам шампоан и маска без отмиване на keranove, които обаче не ми се струват с особен ефект.

# 12
  • Мнения: 375
пробвай hennaplus. www.verdesbg.com Има ги в ремедиум и данет

# 13
  • Мнения: 171
От кои продукти на Лореал си доволна?

От L'Oreal professionnel съм ползвала сериите Аbsolut Repair и Intense Repair. И от двете съм доволна, но като че ли първата е по-подходяща за мен. 

# 14
  • Мнения: 171
Аня Wink , най - добре спри да се изрусяваш.
Ох, знам Confused, но доста време исках да съм руса, като се решх пък трудно стигнах до този цвят. Като ми втръсне сигурно пак ще мина на кичури, ама суета искам русо. Sunglasses

Разбирам те напълно, и аз не се отказвам от русото Laughing Просто гледай да не се правиш с блондор или поне да не е всеки път, защото наистина съсипва косата.

Общи условия

Активация на акаунт