ПИБ

  • 9 513
  • 29
  •   1
Отговори
 Не знам дали въпросът ми е за тук, но вярвам,че ще получа отговор. Имате ли представа какви са заплатите в тази банка? Ще си сменям работата по никое време, ще имаме бебета-да, близнаци-но имам оферти от 2 места. Естествено ще гледам да отида там,където парите са повече, защото...Е, сещате се защо. Моля,ако някой има повече инфо за ПИБ, нека ми съдейства!  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 753
Нямам познати от ПИБ, но ми се струва една от най-елитните банки в БГ. Поне до колкото мога да сравня със СИБанк или Булбанк например. В ПИБ съм забелязала че работят готини млади хора, облечени и изглеждащи доста добре... едва ли такива хора ще се навият да работят за малко пари.

Успех с работата и бебетата!  Simple Smile

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
До колкото знам в ПИБ взимат най-високи заплати,но естествено зависи от длъжността.

# 3
Привет,
за каква длъжност става въпрос? И в кой град?
Хората от централата на ПИБ взимат хубави заплати, за хората от клоновете не знам. Мисля си че зависи от длъжността и града.

# 4
Привет отново,
виж този линк - има мнения разни:
http://bgrabotodatel.com/company.php?id_firm=76

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 147
Чува се че банката се продава.Развитието и зависи после от купувача.

# 6
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Чува се че банката се продава.Развитието и зависи после от купувача.
И аз чух същото и,че даже банката в която аз работя искала да я купи,но се отказали ,защото били недоволни от резултатите на ПИБ

# 7
Мерси, момичета!  bouquet Става дума за работа във фронт- офис. Все още нямам резултат, но дано да стане. Че след 2 месеца, както вече писах ставам баща и бая работи ме чакат... Желая ви здраве!

# 8
  • Мнения: 1 150
Мерси, момичета!  bouquet Става дума за работа във фронт- офис. Все още нямам резултат, но дано да стане. Че след 2 месеца, както вече писах ставам баща и бая работи ме чакат... Желая ви здраве!

Миналата седмица бях на интервю, старт 600 + бонуси от продажби, след 6м. - 750 + бонусите. Стигало се до 1000, ако имаш продажби. Работното време не е от най-привлекателните, поне за мен.

# 9
Мерси, момичета!  bouquet Става дума за работа във фронт- офис. Все още нямам резултат, но дано да стане. Че след 2 месеца, както вече писах ставам баща и бая работи ме чакат... Желая ви здраве!

Миналата седмица бях на интервю, старт 600 + бонуси от продажби, след 6м. - 750 + бонусите. Стигало се до 1000, ако имаш продажби. Работното време не е от най-привлекателните, поне за мен.
Hug

# 10
  • Мнения: 3 826
реално бонусите от продажби са по 30-тина лева за месец , но откакто ги въведоха махнаха 13тата заплата ..дават се дежурства 1-2 пъти месечно , които се заплащат ...ПИБ е от добре заплащащите банки.
Коя банка е искала да купи ПИБ , но се е отказала ?
и аз знам , че са опитвали да я продават преди 3-4 години , безуспешно ...

# 11
  • Мнения: 1 975
Мерси, момичета!  bouquet Става дума за работа във фронт- офис. Все още нямам резултат, но дано да стане. Че след 2 месеца, както вече писах ставам баща и бая работи ме чакат... Желая ви здраве!

Миналата седмица бях на интервю, старт 600 + бонуси от продажби, след 6м. - 750 + бонусите. Стигало се до 1000, ако имаш продажби. Работното време не е от най-привлекателните, поне за мен.

Извинявам се, че се намесвам, но понеже подадох документи там и искам да разбера дали въобще имам шанс за работа - нямам стаж в банковата сфера, но съм завършила Стопанско управление. Как смятате, дали ще ми се обадят или да не се надявам newsm78

# 12
  • Мнения: 408
Пиб е много агресивна банка и ме учудва, че резултатите й не са добри. Чувала съм, че там са най-добри заплатите, но нищо като конкретни цифри. Гледам ги, че работят и в неделя-явно дават дежурства. И за Райфайзен бях чувала, че са им добри заплатите и бонусната система, но от миналата година нещата са се променили малко и то не към по-добро.

# 13
  • Мнения: 1 150
Мерси, момичета!  bouquet Става дума за работа във фронт- офис. Все още нямам резултат, но дано да стане. Че след 2 месеца, както вече писах ставам баща и бая работи ме чакат... Желая ви здраве!

Миналата седмица бях на интервю, старт 600 + бонуси от продажби, след 6м. - 750 + бонусите. Стигало се до 1000, ако имаш продажби. Работното време не е от най-привлекателните, поне за мен.

Извинявам се, че се намесвам, но понеже подадох документи там и искам да разбера дали въобще имам шанс за работа - нямам стаж в банковата сфера, но съм завършила Стопанско управление. Как смятате, дали ще ми се обадят или да не се надявам newsm78

Може и да ти се обадят. Скоро отвориха нов офис, сега гледам, че до броени дни и срещу нас отварят, вероятно им трябва персонал.  Ако не е тайна към кой клон подаде документи?

# 14
  • Мнения: 393
  А и като знам как празнуват ooooh!Значи с очите си съм виждала-за 3 дни затварят всичките си хотели тук и се пълни само с техни служители-еми...толкова ядене и пиене се смотава,че наистина ум да ти зайде  chefИ наистина има всички и ..по много:)И всички изглеждат ужасно щастливи и доволни,добре издокарани и въобще хора със самочувствие,а то не става без финансова стана.
 И не разбирам и аз как банката ще е зле newsm78то целия град,а и зимните спортова са свързани с нея....

Общи условия

Активация на акаунт