Кой с какво беше изненадан на вчерашния празник 14 февруари?

  • 3 567
  • 96
  •   1
Отговори
  • Мнения: 82
Настроена съм много романтично - еуфорично след вчера!Мъжете в къщи също явно бяха - класика в жанра - валентинки/картички и сърчица/, рози....семейна гала вечеря на свещи и т.н.Черешката на тортата беше съобщение от леля ми, че е получила романтично предложение за брак....Направо подхвръкнах от щастие като прочетох. Сигурно има и други изненадани приятно за празника. Моля споделете приятните си преживявания и емоции с нас!!!

# 1
  • Мнения: 750
Не обичам подобни блуткави сапунки! Crazy
Защо трябва да дойде Св.Валентин за да ме изненада и да има вечеря на свещи....
Ние се обичаме всеки ден,а не по задължение!
Иначе мога се похваля с какво ме изненада....ама няма го направя!
Не обичам да споделям интимни неща! Whistling

# 2
  • Мнения: 516
Заведе детето на градина.

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Помогна за вечерята. И запали парното сам.
А моята изненада към него беше, че не му давах наставления.

# 4
  • Мнения: 2 070
И как точно те изненада тая класика в жанра? С какво се почувства по-различна от другите един милион българки изненадани по същия начин? И след като определено човек има скрити очаквания как пък изведнъж тази "изненада" е така приятна..?
Иначе - Честито на леля ти!

# 5
  • Мнения: 2 891
Пуснах го да ходи същата вечер на ергенско парти  Twisted Evil

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... вечерята.
А моята изненада към него беше, че не му давах наставления.

Сложи да вечеряме. Някакво гнусно пиле-печенко  Sick Сигурно цял ден никой не го е погледнал в Билла...ама моичкият го взел  Close
И вино.. розе  Sick Отврат  Sick
Такива ми ти изненадки Wink

# 7
  • Мнения: 82
Не обичам подобни блудкави сапунки! Crazy
Защо трябва да дойде Св.Валентин за да ме изненада и да има вечеря на свещи....
Ние се обичаме всеки ден,а не по задължение!
И аз не обичам, но в живота на човек понякога, дали заради празнично настроение, дали по някякви неведуми пътища ,обстоятелствата се стичат така, че създават по-особено и щастливо настроение, предизвикват прилив на приятни емоции.Е вчерашният ден за мен беше такъв!
Колкото до вечерите на свещи по повод и без повод, си спомням с брат ми как помагахме и провокирахме организацията на такива по празниците.Знам колко особено и специално приемахме всичко, и колко ни радваше това.
Та не се чувствам задължена от празника да обичам, нито да бъда обичана!!!Просто обичам, но ме радва уважението и настроението без повод, но и с повод!Обичам да има и по специални моменти, които децата да очакват, организират и на които да се радват!Иначе не чакаме само празници , за да си казваме и показваме, че се обичаме!!! Hug

# 8
  • Мнения: 600
... вечерята.
А моята изненада към него беше, че не му давах наставления.

Сложи да вечеряме. Някакво гнусно пиле-печенко  Sick Сигурно цял ден никой не го е погледнал в Билла...ама моичкият го взел  Close
И вино.. розе  Sick Отврат  Sick
Такива ми ти изненадки Wink

наистина отврат Sick

аз бях в командировка, така че седнахме на мезета и вино, много късно се прибрах. изненада ме с болки в корема(май е вдигал тежко) и сребърно колиенце. ама колиенцето, защото аз от предния ден му подарих нещо и него го досрамя да не остане по-назад. иначе с нищо не ме изненадва и нищо не ми подарява. гадно, нали newsm78

# 9
  • Мнения: 2 759
...Такива ми ти изненадки Wink
                  Аз разбрах, че само за приятните може да пишем. Иначе мога роман да нащракам за вчера ooooh!.

# 10
  • Мнения: 82
И как точно те изненада тая класика в жанра? С какво се почувства по-различна от другите един милион българки изненадани по същия начин? И след като определено човек има скрити очаквания как пък изведнъж тази "изненада" е така приятна..?
Иначе - Честито на леля ти!
Ами точно защото този път нямах никакви очаквания, никакви съвместни планове.Знаех, че ще е супер ангажиран през деня и бяхме решили просто да си останем в къщи. След 8 години браки 10 години връзка съм получавала доста неща като подарък, но не и картичка, надписана собственоръчно!!На пръв поглед нищо, но беше голям жест за мен. Бяха скрили цветята и даде инструкции на баткото по телефона къде са и кога да ги подари, защото както говореха по тел. синът ми изчезна и се появи с цветята.Просто начинът по който го направиха беше много мил...не че съм зарадвана по много по различен начин от милион български жени.Просто начинът и организацията ме накараха да се почувствам специална и обичана!

# 11
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Емануил, страхотни емоции, догодина ти пожелавам повече!

Но, обикновено такива теми се пускат от жени, за да се похвалят с кола-Ауди8, опакована с розова панделка.

# 12
  • Мнения: 82
Емануил, страхотни емоции, догодина ти пожелавам повече!

Но, обикновено такива теми се пускат от жени, за да се похвалят с кола-Ауди8, опакована с розова панделка.

Е, явно съм жената мечта Joy Joy Joy на мен ми трябва доста по-малко, за да се почувствам специална!!!Благодаря за пожеланието, но за мен няма значение размера и цената на подаръка, явно съм от изчезващите породи !!! newsm78 Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 18 679
Нямаше изненада. От предната вечер си казахме - тази година няма да ходим никъде, седи ни се вкъщи Hug Нетипично за мен, но предполагам, че бременността си казва думата. Беше ми купил жълти лалета /а, ето голямата изненада - за първи път от 13 години проумя, че иам и други цветя, освен червените рози Mr. Green/, а аз на него кутийка линдор и бутилка хубаво вино. Поръчахме си пица и се забавлявахме с малкия цяла вечер, той беше във вихъра си Simple Smile Предполагам, че някога, в един друг живот, всичко това би ми било скучно, но истината е, че снощи почувствах цялата интимност на това да празнуваш нещо вкъщи, със семейството си и ми беше много хубаво Hug

# 14
  • Мнения: 757
обичам романтичните изненади Heart Eyes,нооооооо нямаааа такива Crossing Arms
даде ми пари  Moneyда си купя нещо

Общи условия

Активация на акаунт