Има ли други търговски представители в форума?

  • 3 785
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 292
Реших да пусна тази тема и да се запознаем ако има други колеги и колежки.
Аз съм търговски представител на минерална вода. Peace

# 1
  • София
  • Мнения: 397
 Моята най-добра приятелка също на мин. вода. За съжаление сега няма достъп до компа си, защото е в развод и временно се изнесе от апартамента. Може да сте и в една фирма.

# 2
  • York
  • Мнения: 826
И аз да се включа Simple Smile
Представител съм на замразени храни и сладолед  Rolling Eyes
Вече не мога да се върна някъде на работа по цял ден в офис  Laughing

# 3
  • Мнения: 690
И аз съм в отбора - фирма в областта на медицинските тестове и консумативи Peace

# 4
  • Мнения: 292
Здравейте много ще ми е приятно да си пишем и обменяме опит. wavey
ponqkoga и аз като теб не мога да си представя да стоя затворена някъде цял ден.Дано не ми се налага Praynig
санела много ще ми е приятно да се запозная с приятелката ти,дано по-бързо минат проблемите и. PraynigВ коя вода е ако не е тайна.
petencetoаз преди да почна във водата щях да пробвам в тази област но ми се стори сложно.Не знам дали е така.
Вие как сте,аз съм пеша.Казват,че градът ни е малък за кола.Ама всички други колеги са с коли пък аз.....ама какво да се прави за сега ще е така.Добре че мъжо и той е колега,че не ходя пеша де thumbsup

Пропуснах да кажа,че все още съм в майчинсво но мисля най-късно до месец да се върна в отбора.

Последна редакция: сб, 16 фев 2008, 00:32 от Mama na Gabi

# 5
  • York
  • Мнения: 826
Аз лично съм с кола.   Whistling
Без кола няма как да работя при положение, че покривам цяла източна България Simple Smile
Понякога ми писва да пътувам толкова, но работата ми харесва.  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 292
Аз лично съм с кола.   Whistling
Без кола няма как да работя при положение, че покривам цяла източна България Simple Smile
Понякога ми писва да пътувам толкова, но работата ми харесва.  Rolling Eyes
Ама и то и аз трябваше да съм за Разград и региона ама като няма кола няма и регион.Колежката преди мен ходеше до другите градове с автобус,ама аз като почнах това отпадна.Ти къде най-близко идваш до Разград,от къде си ако не е тайна?

# 7
  • София
  • Мнения: 397
 Горна баня

# 8
  • Мнения: 690
Mama na Gabi, не е сложно  Wink ама то зависи и от фирмата и продуктите

И аз съм с кола - действам предимно в София, но пътувам и из страната, когато се налага

# 9
  • York
  • Мнения: 826
Mama na Gabi, от Варна съм.
Най - близо до РР сякаш е Търговище. Ако не се бъркам разбира се къде е РР Simple Smile

# 10
  • Мнения: 292
Mama na Gabi, от Варна съм.
Най - близо до РР сякаш е Търговище. Ако не се бъркам разбира се къде е РР Simple Smile
Да така е не се бъркаш,ако искаш някой ден ако ти остане време мини да се запознаем.Търговище-Разград са 35км.

# 11
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Мда, може да е каже, че и аз съм такова...

Само, че продавам машини и консумативи за строителството. Подвизавам се само в София, но съм все по обектите - кал, скелета и студ (поне сега зимата де). Все пак работата много ми харесва, защото ежедневно се срещам с хора от най-различни социални прослойки, култура, възпитание и пр.

# 12
  • Мнения: 292
санела не сме колежки по фирма с приятелката ти.Ще я чакаме да се включи,дано по-бързо премине този период от живота и. Praynig
IggiberryЗдравей wavey и на мен много ми харесва работата.Проблем в нашия град е намирането и.Малко предложения за робота,много хора желаещи да я работят.За това при нас е голям цирк търговските се местят от фирма на фирма където мисля,че ще им е по-добре идват нови кадри и вече работилите това остават без работа.Пък вече не им се работи друго и така,голяма борба пада. Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 292
ponqkoga сега забелязах в темата "дали мразим шефовете си" колко сме единодушни.И ти ли говориш за регионалния си или за главното шевство.Аз главното шевсто даже не ги познавам. Embarassed

# 14
  • York
  • Мнения: 826
ponqkoga сега забелязах в темата "дали мразим шефовете си" колко сме единодушни.И ти ли говориш за регионалния си или за главното шевство.Аз главното шевсто даже не ги познавам. Embarassed
Регионален нямам Simple Smile Само по време на активния сезон шефовете са тук, и то не постоянно   Wink
Това е едно от нещата, които ме задържат във фирмата  Rolling Eyes
Не сме чак толкова голяма фирма, има - няма 20 човека сме Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт