рожден ден гр.Пловдив

  • 1 178
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 531
Търся места където организират детски рожден ден? Моля, дайте идеи!

# 1
  • Мнения: 980
Като гледам календарчето,veni-b, трябва да предам поздравите на рожденника чрез теб. Щастливо детство от мен!
Приятелско семейство скоро празнува в детския кът на Халите. Освен за там и за MacDonald's не се сещам за другаде. Сега е приятно и на открито, в някоя сладкарница с детски кът.
Весел празник!

# 2
  • Мнения: 2 531
Да, не става въпрос за моя син, а за една приятелка.Детето става на 2г. и още е малко за макдоналдс,май ще мине на варианта сладкарница с хубав детски кът.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
В "Екскалибур" в детския кът също организират рождени дни, мои познати правиха там на детето си и останаха доволни. А Макдоналдс нещо не ми харесва, затварят го в това малко пространство, другите деца от вън им висят по главите и искат и те да си поиграят(разбирам ги напълно за това), тортите им не са нищо особено, а по-големите деца определено си мечтаят за голяма и красива торта.

# 4
  • Мнения: 496
veni-b,
Ако не е много късно вече - моето предложение е за Детски център над Фламинго Синема. Не знам какви са цените, но знам, че организират РД. Има достатъчно място за игра, предлагат сокчета, принцеси и др.

# 5
  • Мнения: 830
Може и да е късно , но се сещам за сладкарница с детски кът на открито - Universe  , на кръстовището на бул . " България " и ул . " В . Левски " в Кършияка . Организират РД , но подробности не знам . Детския кът е на открито , с пясъчник , люлки и пързалка . КОгато има РД го заграждат за определено време , около него нареждат масите   за децата . Менюто им е много добро , а тортите - отлични .

Общи условия

Активация на акаунт