Kакво момиченце бях, какъв глиган станах! II-ра част

  • 18 043
  • 481
  •   1
Отговори
  • Мнения: 480
Тук сме ний събрани, глигани сладурани! Animal Pig smile3521
Борим се с килцата, скубем си косата!  smile3511
Искаме глиганското във нас да променим и в момиченца пак да се преобразим!     newsm03 newsm17         
Затуй сме се събрали - подкрепа да си дадем, за да не се наядем!!!  smile3505 smile3547
Гимнастика правим newsm39 nuts jump running ,
диети, режими и всичко това, за да сме красиви!



Ето и нашата дружина - глиганки сладуранки:     

              
килограми
  старт    в момента   цел
                    
                                         
 4470 Мими_то                    
126                124.400                   65
4470 DidiP                             
95                    91                           65

 4470 Блонди                         
70                    68.5                        52

 4470 Тарталета                        
92                    87                          75
   
 4470 Lindita                      
78                                                   64
               
 4470 mistake                            
93                     85                          65
 
 4470 Witchy                           
82                                                   65
   
 4470 dudence          
 4470 Грудка           
 4470 ina15          
 4470 marchella                          
76                      74.400                   66
 
 4470 pipy          
 4470 jessif                         
83                      73                            63
           
 4470 мама Гали          
 4470 milsim1          
 4470 Sesiliq          
 4470 nel15          
 4470 malkia slancho            
 4470 Lang          
 4470 VAVA                                       
 4470 Abigail          
 4470 Pinkito          
 4470 Djindjari          
 4470 EASpirit          
 4470 mystic          
 4470 ZiMa          
 4470 Фанита   
 4470 Zora
 4470 brokolche                          
94                     90                            68-69
 
 4470 Slav4e Av4e                      
55                     51                            45-46
 
 4470 Galia G                            
127                     92                            70




Пожелавам на всички от такива , да се превърнем в такива!




Kакво момиченце бях, какъв глиган станах! - Първа тема      

Последна редакция: ср, 20 фев 2008, 03:39 от iskrica_nadejda

# 1
  • Мнения: 480
привет момичета!
Опитах се да пусна нова тема и се постарах, но като гледам имам за доисукуряване!
Помагайте!Как да напиша нова тема или респективно стара, без да се вижда адреса?
Правих табличката и в ексел, но пак се разкривиха числата, ако някой знае как да ги оправя да ме светне! newsm78
Също така да питам на кого трябва да пиша за заключване на старата тема?
Междудругото, аз съм най-дебелата тук, баси ужаса, направо се депресирах Cry

# 2
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833

Мими, ето така трябва да е, ще ти го пратя и на лично адреса, за да го сложиш правилно в темата!
Честита да е   bouquet

стара тема      

# 3
  • Мнения: 305
Момичета като видях темата и направо не повярвах на очите си.Има и жени с моите проблеми.
Висока съм 1,65 и винаги съм била не по-малко от 70 кг.След като се запознахме със съпруга ми за една зима качих 10кг. и вече 6-7 години все така.След като родих бях 90кг.Лятото свалих 5-6, но сега празници по-кратки разходки с детето, обичам да готвя и явно и да си похапвам и резултатът е 90кг.

Кофти ми е че нямам воля.Днес реших, че вече не може така да се продължава.Надявам се да се заредя и от Вашият ентусиазъм и да мога да се доближа поне до целта си - 65кг.

От 1 седмица правя упражненията на Синди Крауфорд.Като ученичка ги правех всеки ден но от години касетката просто прашасваше.Няма да обяснявам за мускулната треска, която ме държа 5-6 дни.Днес вече ми е по-добре и започвам с разделно хранене.Срам ме е от втората лентичка, но дано скоро успея да променя нещата.

Надявам се да се подкрепяме и да си даваме сили!Успех в начинанията Ви!

# 4
  • Мнения: 480
Зора уелкъм  bouquet :hug ще те добавя в списъка Peace
Напиши ми и кг-те си, за да ги впиша, ако искаш Peace
Успех миличка, ще се подкрепяме тук и заедно ще успеем Peace
Пиши за всичко, което те мъчи и вълнува, ще се подкрепяме докрай! Hug

# 5
  • Popovo, Bulgaria
  • Мнения: 559
Здравейте момичета, не се включвам,  имам грижи, доста ми е потиснато настрението. Чета ви и много ви се кефя. Вчера бях на лунен ден, издържах геройски. За протоколчето, на диета съм от 03. 01.2008г, тогава бях 83, сега съм 73, а целта е 63. Успех на всички  bouquet

# 6
  • Мнения: 480
Jess, ти каква диета спазваш

# 7
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
За протокола и аз 78 килограма от 26.01 на диета, цел 64.

# 8
  • Popovo, Bulgaria
  • Мнения: 559
Jess, ти каква диета спазваш
мими, започнах със зелевата супа за 7 дни, после махнах хляба и сладкото, хапвам доста мюсли с  мляко, дори замествам ядене с тях, гледам да не хапвам до 12 ч. и лунувам един ден в седмицата.

# 9
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
jessif чудесни резултати за 40 дни  Hug

# 10
  • Popovo, Bulgaria
  • Мнения: 559
jessif чудесни резултати за 40 дни  Hug
тарти, от две седмици съм в застой, малко се поотпуснах, но поне не съм качила

# 11
  • Мнения: 1 432
Ето ме и мен . Сега 82 килца /цел 65

Из тези дни съм много зле психи4ески ,само рева и ям шокоилад , благодарение на това сум с ужасна мигрена  Tired
От понеделник сум на японското 4удо     bouquet

# 12
  • Мнения: 27 524
Хайде, и аз на новата тема.
Уитчи, защо така? Едва ли само килограмите са проблем...  Hug

# 13
  • Мнения: 1 152
Здравейте, сладури  Hug
Айде и аз да се разпиша в новата темичка.
Мимка, справила си се много добре с въведението към новата тема. С времето всичко ще се доизкусури- не бой се  Hug А за килцата- никакви депресии Naughty Всички сме започнали от много и се стремим към малко. Ще видиш как след първите постигнати резултати ще се въодушевиш. Аз когато започнах бях 90 кила (а съм 160см.). Задъхвах се като мина повече от 200 метра, а на колелото след две завъртания на педалите изплезвах език до пъпа (който направо се беше скрил измежду гънките на корема ми). Като тръгнех по магазините да си търся дрешка и изпадах в депресия за седмици наред. Идеше ми да съдя всички производители заради дискриминация на хора с наднормено тегло #Cussing out. Абе чувствах се зле от всякъде. Пък и като ми стана на два пъти лошо и прибелих комбалите Shocked и си викам "Алоооууу, накъде така, молим?" И се почна. Зор беше, ама ги докарах до 72 килца. Не помня откога не съм била толкова. Вече знам, че мога. И ТИ МОЖЕШ!!! Трудно е, но след първите постижения се чувстваш нов човек. А във форума намерих невероятна подкрепа  Heart Eyes (Мейпълче, специално за теб  Hug Hug Hug) Така че давай смело и ще успееш. Даже в началото да е две напред- една назад- важното е, че  ще си в движение  Hug
Абе момичета, днес сме много кротки нещо. Да не ни е напуснал ентусиазмът   newsm78 Никакви такива! Забранявам  Naughty Освен ако не реанимирате след снощното празнуване (щото при мен малко така се получи   Drunk  Mr. Green.)
jessif, страхотен резултат, мила  thumbsup А застоят- гадна работа е Sick Аз вече почти 4 месеца все от това рева! Ама ще дойдат и по-добри времена  Peace
Witchy,рев ли чух? Никакъв рев. Хващай се за косата като барон Мюнхаузен и се изкарвай от това състояние. Между другото, шоколадът помага, така че какво пък- хапни си. Важното е да се почувстваш по-добре и да започнеш в равновесие промяната  Hug!
Хайде, още веднъж честита нова темичка и при следващата да се похвалим всички с минусчета!
 Hug

# 14
  • Мнения: 1 432
Ами как да се изразя ,нещо като семеен проблем  Confused И просто сум в такава дупка ,дано изляза ........

Общи условия

Активация на акаунт