Имате ли паласки?

  • 8 894
  • 73
  •   1
Отговори

Анкета

Имате ли паласки?

Опции:

  • Мнения: 1 688
Специално на мен ми е много грозно жена с паласки (и аз имам  Thinking де),така че ще помоля всеички да споделяме всякакви ефикасни упражнения и тн.
аз знам няколко но не съм сигурна дали действат:
-въртене на обрач
-коремни преси-но от тези при които лявата ти рака упира в дясното коляно и после обратното)
-въртене на "втърка" .. мама преди имаше такова за торти и ги върти на тях докато ги прави ,а пък после,когато стана ненужно,аз си играех на него да си се въртя - голям кеф е  #Crazy Laughing ..но сега незнам каде е де..

# 1
  • Мнения: 1 092
за мое щастие нямам такава "придобивка" newsm68

# 2
# 3
  • Мнения: 619
Не да се оправдава аа структурата ми е такава -по-слаби крака и корем комплект с паласки -изобщо пълен комплект airbag

# 4
  • София
  • Мнения: 7 752
Никакви паласки нямам.  Party

# 5
  • Мнения: 372
да, това ми е проблемът във фигурата- и при 49 кг пак имам

# 6
  • Мнения: 488
И М А М , И М А М, И М А М  smile3511
ДАВАЙТЕ ИДЕИ. ЩЕ СЛЕДЯ ТЕМАТА!!!!

# 7
  • Мнения: 3 036
И аз имам.
Давайте упражнения,че идва лято и ще се разсъбличаме.
До тогава трябва ако не ги ликвидираме,то поне да ги намалим.

# 8
  • Мнения: 958
Ето кои упражнения правя аз,и това също,но каквото и да си говорим,основното е кардио и диета  Peace

# 9
# 10
  • Мнения: 31
Съгласна съм че основното е диета и кардио. Но наполседък съм много доволна от един  L-carnitine gel. Мазе се локално в началото бях резевирана ама понеже струваше само 10 лв та реших да пробвам. За паласки и корем е иделно осбено за онези кото не желаят да пият добавки. И много мека ми стана кожата и см намаляха така че съм супер доволна. И сега вече мога да кажа че почити нямам паласки

# 11
  • Мнения: 230
Съгласна съм че основното е диета и кардио. Но наполседък съм много доволна от един  L-carnitine gel. Мазе се локално в началото бях резевирана ама понеже струваше само 10 лв та реших да пробвам. За паласки и корем е иделно осбено за онези кото не желаят да пият добавки. И много мека ми стана кожата и см намаляха така че съм супер доволна. И сега вече мога да кажа че почити нямам паласки

Наистина ли? А спортува ли? От къде точно да си купя тоз чуден гел? Hug  bouquet

# 12
  • Мнения: 488
Съгласна съм че основното е диета и кардио. Но наполседък съм много доволна от един  L-carnitine gel. Мазе се локално в началото бях резевирана ама понеже струваше само 10 лв та реших да пробвам. За паласки и корем е иделно осбено за онези кото не желаят да пият добавки. И много мека ми стана кожата и см намаляха така че съм супер доволна. И сега вече мога да кажа че почити нямам паласки

Да и аз бих искала да знам. Че аз и никога не съм ползвала такива неща. Доста съм боса по темата, затова и ще я следя.

# 13
  • Мнения: 1 688
Съгласна съм че основното е диета и кардио. Но наполседък съм много доволна от един  L-carnitine gel. Мазе се локално в началото бях резевирана ама понеже струваше само 10 лв та реших да пробвам. За паласки и корем е иделно осбено за онези кото не желаят да пият добавки. И много мека ми стана кожата и см намаляха така че съм супер доволна. И сега вече мога да кажа че почити нямам паласки

Да и аз бих искала да знам. Че аз и никога не съм ползвала такива неща. Доста съм боса по темата, затова и ще я следя.
и аз,и аз  Naughty Wink

# 14
  • Испания
  • Мнения: 60
 Crossing Arms нямам

Общи условия

Активация на акаунт