Хормонални изследвания

  • 2 538
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 657
Моля ви погледнете резултатите ми от днес и ми кажете има ли място за притеснения...
Пролактин 423.310/45.6-621/
FT4-17.73/9.16-23.87/
TSH-1.060/0.47-5.01/
TAT-29.5/<34/
MAT-5.6/<12/

# 1
  • София
  • Мнения: 4 571
Ами според мен си за Честито!. Така като гледам всичко ти е норма, макар че сигурно ще се намери док, който да ти кажа, че ТСХ ти е на долна граница и ти трябва хормони.

# 2
  • Мнения: 2 657
И аз смятам,че TSH ми е добре,защото юни месец ми беше 0.44

# 3
  • Мнения: 71
И аз смятам че е добре мисля че няма място за притеснение

# 4
  • Мнения: 2 657
това каза и лекарката днес,но пък ме праща на невролог ooooh!

# 5
  • София
  • Мнения: 4 571
e, що? казва ли за какво те праща на невролог?

# 6
  • Мнения: 2 657
оф аз едно че имам гуша 1-ва степен,2-ро имам страхотен главобол от година на сам Tired

# 7
  • София
  • Мнения: 4 571
оф аз едно че имам гуша 1-ва степен,2-ро имам страхотен главобол от година на сам Tired
И аз съм така. Ходих на невролог, гледа ме, боцка ме. Таза тензионно главобилие, изписа ми лекарства, от които се надрусвах, но главата не спираше да ме боли. Спрях ги. Работиш ли? Аз като се върнах на работа, нещата поотшумяха. Явно много време ми е липсвал контакт с хора, говорещи нещо различно от памперси и болести.  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 657
Работя,но и работата ми е свързана с доста напрежение и стрес и контакт с всякакви малоумници и на места луди/в истинския смисъл/хора.....Само вчера попадах на някакви пенсионери,дето само ми вдигаха кръвното......ама те видите ли на дърти години пощурели ooooh!

# 9
  • София
  • Мнения: 4 571
Мен ми питаха дали главоболието ми е свързано по време с цикъла??? Та си помисли и над този въпрос...А иначе знаеш за стреса, няма какво да говорим.

# 10
  • Мнения: 2 657
 Peaceне не ми е свързано с цикъла
незнам,аз на моменти имам вероятно някакви кризи,защото може да ме боли със седмици,за известно време отшумява и после ме почва пак...на моменти ми е и причернявало Tired

# 11
  • София
  • Мнения: 4 571
Peaceне не ми е свързано с цикъла
незнам,аз на моменти имам вероятно някакви кризи,защото може да ме боли със седмици,за известно време отшумява и после ме почва пак...на моменти ми е и причернявало Tired
Все едно аз пиша. А какво пиеш за гушата? И по колко?

# 12
  • Мнения: 2 657
ами нищо,даже вчера бях при нея и тя каза,че не се налагало да пия нищо  newsm78

# 13
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Аз малко встрани от темата, но бихте ли ми казали какви са споменатите хормони и колко струва изследването им.
Предстои ми да се изследвам хормонално и затова питам  Peace

# 14
  • Мнения: 2 657
хормоните са за щитовидната жлеза и хипофизата

На мен ми пуснаха само пролактина през здравната,другите си ги платих-70лв...По принцип през касата минават и TSH,FT3 и FT4

Общи условия

Активация на акаунт