Хроничен ечемик

  • 1 744
  • 1
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 956
Дни след като родих започнаха да ми излизат ечемици. ПРедполагам, че е вътреболнична инфекция, тъй като преди това никога не съм имала такива неприятности. Вече 10 месеца ечемиците ту изчезват, ту се появвяват. Сега пак ми излязоха. В началото си капех Тобрекс, но не помогнаха. Предполагам бактериите са резистентни, тъй като в родилното капеха същите капки на бебетата. Капах единия път и хлорнитромицин с кортизол ( надявам се не бъркам правописа). Тогава ечемиците изчезнаха за 3 месеца. И сега пак се появиха.
След всяка инфекция си изхвърлям всички гримове, дори червилото. Всеки месец си купувам нови гримове. Спазвам прилична хигиена.
Освен всичко, последният път ходих в прехвалената Токуда и насила накарах лекарката да ми вчеме секрет от ечемика и да направи посявка. Посявката излезе без растеж на каквото и да било  #Crazy Само си похарчих парите! НЕ ми измислиха никакво прилично лечение - да съм изчакала и ако ечемикът не изчезне - да отида да ми го пукат ooooh!
Има ли някакъв ефикасен метод да ликвидирам гадните ечемици? Приемам идеи и за народна медицина.

# 1
  • Мнения: 1 983
Здравей,
в нета преди време доста се бях начела за ечемика, но никога не ми е излизал.Всъщност май веднъж, но впоследствие се оказа, че не е, но както и да е.
Тогава очната лекарка ми каза, че ако някога ми излезе да си слагам сухо топло на окото или компреси от пчелен восък.Отрече търкането със златен пръстен, въпреки че при дъщеря ми именно това помогна.
Отиди при някой очен специалист (аз лично съм доволна най-много от лекарите в ИСУЛ), но не в Токуда.
Успех Peace

Общи условия

Активация на акаунт