Mиете ли зъбките на децата си

  • 2 010
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 243
Здравейте дъщеря ми има 8 зъба вчера и взех паста за зъби Nenedent.С каква паста я миете и четка.Аз не можах да намеря четка за дъщеря ми тя е на 1г и 2м препоръчайте ми някоя четка за зъби Rolling Eyes

# 1
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Моя УбавеЦ има 4 зъба  Crazy и си ги мием вс. вечер и сутрин (е понякога пропускаме единия от двата) Четката ни за зъби е Aquafresh най-малкия номер (на вс. опакавка си има от колоко до колко месеци/годинки) купена е от хипермаркет но малки номера четки има и по аптеките  Peace
 

# 2
  • Мнения: 5 393
Към пастата Ненедент продават накрайник за пръста, с който се мият зъбките на най-малките.Аз ползвах такъв преди да взема истинска четка за зъби на Иво.Много е удобен.

# 3
  • Мнения: 1 243
Тая четка на Aquafresh с мек косъм ли е.Освен тая паста за зъби Nenedent каква друга мога да ползвам.

# 4
  • Мнения: 5 393
Можеш да ползваш всяка паста, която не съдържа флуор.Питай в аптеката, но май избора не беше много голям.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 891
Към пастата Ненедент продават накрайник за пръста, с който се мият зъбките на най-малките.Аз ползвах такъв преди да взема истинска четка за зъби на Иво.Много е удобен.

И аз това ползвам за малката Peace

# 6
  • Мнения: 676
Добре мен ме интересува как им плакнете устата след като измиете зъбките?

# 7
  • Мнения: 5 393
Добре мен ме интересува как им плакнете устата след като измиете зъбките?

Не я плакнех.Точно затова се взима паста без флуор, която не е проблем да се гълта.

# 8
  • Мнения: 1 243
Добре мен ме интересува как им плакнете устата след като измиете зъбките?

И аз това се питах но като купих пастата за зъби ми каза че дори и да не я изплюе нищо няма да и стане и да я глътне.Може би ще пробвам да и дам малко вода ако има нещо останоло в устата да го глътне.

# 9
  • UK/София
  • Мнения: 7 681



         Купувам четките на Аквафреш, а пастите за зъби ги сменям постоянно.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Пастата е Ненедент, но с четка на Bebe Confort. С накрайника от Ненедент не е много удобно.

# 11
  • Мнения: 9 814
От както на Кати й пораснаха 4 зъба наведнъж / на около 10 м/ започнахме да ги мием редовно сутрин и вечер. Сега вече има навика и ходи да си ги мие сама.

# 12
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Използваме четка за зъби Aquafresh и паста "Nitit".Пастата не е специално направена за деца, но е изцяло на растителна основа и не съдържа флуор.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 575
Ние сме с четки  newsm78, уф, БГ са. Паста Ненедент за нея, щото не може да не глътне, Акварфеш за него, щото вее изплаква.

# 14
  • Мнения: 3 456
Четки купуваме на Аквафреш ( и други сме вземали де), пастите най-различни. Най-често си харесва на Орал би, защото имат нарисувани принцеси на тубичката.

Общи условия

Активация на акаунт