изгориха ми косата!

  • 6 169
  • 35
  •   1
Отговори
  • варна
  • Мнения: 564
Изгориха ми косата!Ходих на фризиорката си и казах че искам на кичури.Косата ми е светло кестенява.Исках просто освежаване.Тя ме позабрави,поизгори ме.Като ме изсуши не можах да се позная #2gunfire SickЦЯЛАТА Е РУСА.Боже,направо се сттреснах, а те ми викат отива ти.Аз съм бледа,а косата ми направо ми е обезцветена-бяло русо,

# 1
  • Мнения: 288
Съжалявам наистина!  #Cussing out

# 2
  • Мнения: 452
е отгоре не ти ли сложи боя на кичурите след обезцветяването ?защото аз съм си правила - и първо се обезцветяват ,но после си избираш някакъв цвят какъвто ти харесва и се боядисват с него и чак тогава си тръгваш от фризьора - така само с обезцветяване не мисля ,че си е свършила работата докрай  #Crazy

# 3
  • Мнения: 288
е отгоре не ти ли сложи боя на кичурите след обезцветяването ?защото аз съм си правила - и първо се обезцветяват ,но после си избираш някакъв цвят какъвто ти харесва и се боядисват с него и чак тогава си тръгваш от фризьора - така само с обезцветяване не мисля ,че си е свършила работата докрай  #Crazy

Mисля, че се казваше матиране?!  newsm78

# 4
  • Мнения: 576
Аман от некадърници #2gunfire
Аз ти предлагам да изчакаш малко и да се боядисаш с безамонячна боя....ако до тогава не свикнеш с русото

# 5
  • Мнения: 4 290
Изгориха ми косата!Ходих на фризиорката си и казах че искам на кичури.Косата ми е светло кестенява.Исках просто освежаване.Тя ме позабрави,поизгори ме.Като ме изсуши не можах да се позная #2gunfire SickЦЯЛАТА Е РУСА.Боже,направо се сттреснах, а те ми викат отива ти.Аз съм бледа,а косата ми направо ми е обезцветена-бяло русо,
Егати! Това е невероятна проява на безхаберие и наглост. Надявам се, че не си платила. Аз не бих го направила.  Confused

# 6
  • Мнения: 4 435
Е,чакай де,по спокойно,това,че е руса не значи че е изгорена.С какво са правени кичурите,с шапка или със фолио?Нормално е ,ако имаш повечко кичури да изглеждаш по-русичка.Големи стрелби,голямо нещо.Първо няма да е лошо да се обясни на фризьора какво искаш,а не просто-искам кичури.Ама какви кичури,бели ли,сиви ли,медни ли,по-тънки ли,по-плътни ли,по-нагъсто или не.Има хиляда неща.Ти си се оставила в ръцете й,после изгориха ме,това,че си руса,не значи че си изгорена.

# 7
  • Мнения: 452
според мене би трябвало след обезцветяването да има и боя отгоре върху кичурите - така се прави по принцип ,иначе обезцветени седят грозно

# 8
  • варна
  • Мнения: 564
Направо съм смазана! #2gunfireДори не знам как да реагирам.Косата ми е толкова слаба по принцип.Имам две раждания през 2год.и половина и още не съм се съвзела от окапването на косата,та сега и изгорена.Това толкова ме депресира че не ми се ходи на работа.А за матиране не ми е правено,но фризиорката като видя че не се харесвам ми вика можеш да ойдеш след няколко дни да направим тъмни кичури,а мен даже кожата ме боли. newsm45 И сърцето.
Чудя се с какво да се пооправя малко.Няма да се върма в салона,а мисля да взема на Лореал ферия или кастинг и да се пооправя малко.Амя май трябва да изчакам 10 дни.А някой ако има мнение за оцветителите или за нещо което няма да я досъсипе да казва че ми е до рев. #2gunfire #Cussing out

# 9
  • Мнения: 4 435
според мене би трябвало след обезцветяването да има и боя отгоре върху кичурите - така се прави по принцип ,иначе обезцветени седят грозно

Не е вярно,прави се само матиране или тониране,и то е ако клиента има желание за някакъв отенък,било то пепеляв или друг.Иначе се оставят белички.

# 10
  • варна
  • Мнения: 564
Е,чакай де,по спокойно,това,че е руса не значи че е изгорена.С какво са правени кичурите,с шапка или със фолио?Нормално е ,ако имаш повечко кичури да изглеждаш по-русичка.Големи стрелби,голямо нещо.Първо няма да е лошо да се обясни на фризьора какво искаш,а не просто-искам кичури.Ама какви кичури,бели ли,сиви ли,медни ли,по-тънки ли,по-плътни ли,по-нагъсто или не.Има хиляда неща.Ти си се оставила в ръцете й,после изгориха ме,това,че си руса,не значи че си изгорена.
АЗ съм много спокойна като натура и не обичам конфронтациите.
Нека да обясня,че аз и друг път съм се парвила на много фини кичури с няколко тона по светли от моята светло кестенява коса.Правиха ми ги с боя в салона и с фолио.Сега като седнах исках същото.Ама тя беше друга фризъорка/аз си бях уговорила час с моята,но тядойде след 1 час/.И тя реши че боята е слаба за мен и каза че препоръчва с слаб блондор само да се поосвежи.Направи ме с шапка,защото по нейни думи нямало значение  дали е с фолио или шапка при положение че не си изправям косата.После ме позабравиха и тя съвсем се обезцвети и то особено в бретона.Та това е.Сега си търся боя да си оцветя само предната част/бретон и около лицето/та да не изглежда бяло.Иначе отзад си е руса,но проблема е около лицето ми.,където даже е и бяла.

# 11
  • Мнения: 4 435
Е,чакай де,по спокойно,това,че е руса не значи че е изгорена.С какво са правени кичурите,с шапка или със фолио?Нормално е ,ако имаш повечко кичури да изглеждаш по-русичка.Големи стрелби,голямо нещо.Първо няма да е лошо да се обясни на фризьора какво искаш,а не просто-искам кичури.Ама какви кичури,бели ли,сиви ли,медни ли,по-тънки ли,по-плътни ли,по-нагъсто или не.Има хиляда неща.Ти си се оставила в ръцете й,после изгориха ме,това,че си руса,не значи че си изгорена.
АЗ съм много спокойна като натура и не обичам конфронтациите.
Нека да обясня,че аз и друг път съм се парвила на много фини кичури с няколко тона по светли от моята светло кестенява коса.Правиха ми ги с боя в салона и с фолио.Сега като седнах исках същото.Ама тя беше друга фризъорка/аз си бях уговорила час с моята,но тядойде след 1 час/.И тя реши че боята е слаба за мен и каза че препоръчва с слаб блондор само да се поосвежи.Направи ме с шапка,защото по нейни думи нямало значение  дали е с фолио или шапка при положение че не си изправям косата.После ме позабравиха и тя съвсем се обезцвети и то особено в бретона.Та това е.Сега си търся боя да си оцветя само предната част/бретон и около лицето/та да не изглежда бяло.Иначе отзад си е руса,но проблема е около лицето ми.,където даже е и бяла.

Нормално е да стане бяла с блондор и щом твоята е светличка.Моят съвет е да отидеш за матиране в някой салон и обясни какво искаш.С едно матиране ще стане.Другият вариант е сама да го направиш с шампоан оцветител,но не ти го препоръчвам,за да не стане гаф.Иди да ти направят това матиране,то никак не уврежда косата,фактически това е малко боя,оксидант лек и водичка,всичко на кашичка направено,излива ти се на мокра коса на мивката,разнасят няколко минути в ръка и те мият.Само трябва да решиш какъв отенък ще искаш и си готова.Не е непоправимо,така че няма нужда да се ядосваш и да си хабиш нервите. Hug

# 12
  • Мнения: 452
просто не са си свършили работата докрай- трябвало е да ит направят матиране и тогава да ти вземат парите - само с блондор стои грозно на тъмната коса

# 13
  • Мнения: 4 435
просто не са си свършили работата докрай- трябвало е да ит направят матиране и тогава да ти вземат парите - само с блондор стои грозно на тъмната коса

Тя не е с тъмна коса.

# 14
  • София
  • Мнения: 7 753
На мен са ми изгаряли косата, падна ми горния пласт направо. Махат ми фолиото и кичърите падат на земята.  #Cussing out

Не мога да кажа, какво ми беше и как се чувствах.  Cry

При теб ми звучи да са ти я направили по- светличка и може би леко да са ти я поизсушили. Дано да е така, че това не е страшно, оправя се .  Peace

Общи условия

Активация на акаунт