Немската дружина се запознава таз година - 62

  • 12 553
  • 296
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 636
                                                         
 
                       
 
                                                       
 
СТАРИТЕ ТЕМИ 1-44
Нашите, все още, неосъществени пътешествия - Deutschland Nr. 45
Hochwasser в DE, а мечтаехме за слънце и море -тема 46
Oktoberfest ни зове, мамите в DE- тема 47
Продължава да ни зове Oktoberfest в DE- тема 48
Хелоуински листопад с цвят на "пуфф" в ДЕ - тема 49
Хелуин и юбилеум - тема 50 в ДЕ
Св. Мартин: печени гъски, фенерчета, латерни и други светила.
Ноември ни обгръща в бяло и сиво по немските полета 52 
 Тема: 53:Bei uns in Deutschland geht es rund, ob mit Salamitorte oder Kalter Hund!

55: Николай или Николаус-тук гражданството му се дискутира и кой как го разбира
Advent, Advent, die zweite brennt...
Немската дружина в Новата година смело премина, грух-грух! епизод 57

Докато кафето по немски си пием хорската,децата ще пратим в градината - горската
Поредната тема на увеличаващата се 59-та немска дивизия Grinning
DSDSuper-Fasching-Star - тема немска 60та 
Немски валентинки и други животинки - тема 61
 
 
 

Deutschland kocht или Готварска тема на НЕМСКИТЕ мами  
 Картата 
 
Toва сме ние,които правим темата:

 
Шехи, Mi6ka, Lale32, Tatjana, surfline, Liska, rien, dezita, Мамунката, pepelyashka, mystic, Biskara, Вечерница, maira , didkis, Priyatelka, ZiMa, Vessito, niko_leta, Nessa, matakosmata, Danin, Guinni, Котарана, _ШоШи_ , Biba, mili, mopssy, Чиколина, Geri, diangeliСердикаasyalein, NatMilli, Новичка,   asseto , Sesiliq, mugel
, mama Mishonka, NADIA_BUBA, Mama_mama, myran, jabata_dil, Geia , perla , Бахи , tanja33

Тук от предната тема zа пропусналите
Срещата беше повече от чудесна. Много готини дами. Беше ми много приятно да се 3апо3наем лично. С някои се по3наваме отдавна, но пак си ми беше гот да се видим Hug
Ще се радвам да се срещнем отново пълен състав, че и повече, когато се постопли. Не ра3брах докъде стигна наддаването 3а снимките Thinking, но няма 3начение Wink, пускам ви и моите
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=219781
kaka мата е велика. всичко знае, всичко може
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=219758
никви пет лева няма никъде. разочарована съм..........
аре от мен да мине, влачете. аз, естествено съм най-красивата Mr. Green
риен каза, че всъщнсот съм много по-прекрастна и чудестна, с около 30 кила по-слаба. техниката ме прави дебела. имайте го демек предвид.
инак изглеждам ей така..........http://www.snimka.bg/album.php?album_id=219763 hahaha
вземете си поука, какво могат да ферурзахват швайнхаксените и вайсбирата.
И да не zабравяме,че днес Пепеля6ка и Мистик праzнуват    bouquet Наzдраве   ura

Последна редакция: сб, 16 фев 2008, 17:38 от Чиколина

# 1
  • Мнения: 4 138
наплюффффффффффф. първа, първа, първааааааааааааа.

перле, ти като втора по старшинство ми ставаш заместник. позволявам ти, ако не слушат,  да ги биеш. hahaha

Последна редакция: сб, 16 фев 2008, 18:02 от matakosmata

# 2
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Много сте филирани, облЯкани и натокани, мацки от МюнШен  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Пепе, Честит Рожден Ден!!   bouquet  bouquet

Мистик, Успех!!   bouquet  bouquet

# 3
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 629
E, мое ли ся бой Crazy Не може ли нещо пиене, тва онова Mr. Green

# 4
  • Мнения: 952
Мили момичета, извинявам се на прекрасната немска дружина, че нахлувам в темичката ви, но искам да поздравя две дами от вашата група.

Честит рожден ден, мила Пепеляшке!
Дано никога буреносни облаци не закриват сияйното ти лице, нека твоите малки мъже бъдат светъл лъч и занапред да ти носят само хубави моменти. Бъди щастлива! Весел празник и много, много подаръци.




Честит сватбен ден Мистик!
Пожелавам ви да стъпвате по светли пътеки, да вкусвате от най-прекрасните дарове на живота, да се обичате винаги толкова силно както досега! Бъдете щастливи и усмихнати и се радвайте на вълшебни мигове с вашата прелестна малка принцеса!


# 5
  • Мнения: 1 768
Привет,мадами!

Весито е. Hug

Да съобщя радостната новина,че Мyran стана вчера мама.Бебенцето е момченце и се каЗва Яннес Киан.Мерките на сладура- 3540 и 51см. . Мама,папа и бебе са беЗкрайно щастливи и ви иЗпращат сърдечни поЗдрави. Grinning
честит праЗник на Пепи и Мистик!  bouquetМного zдраве и щастие! Hug

Лиске,съжалявам zа случилото се.Дано скоро те отбаннат. Wink

Риенски,Марк е бил много шик със щрамплера на срещата. Mr. Green
Баварки,на вашата трапеЗа меЗета нямаше ли? Rolling EyesГледам, гледам само чаши.Май Матето е меЗила.(видях салатка) Sunglasses

Последна редакция: сб, 16 фев 2008, 18:57 от Mon Cheri

# 6
  • Мнения: 707
Да не звучи като оправдание, ама не беше време нито за замезване, нито за пийване  Embarassed.  Някои неща трябва да ги оттренираме, не съдете строго  Wink.

Последна редакция: сб, 16 фев 2008, 19:35 от tanja33

# 7
  • Мнения: 1 636
А,не само Матето,и аz меzнах едно 6ниzелце  Embarassed
Честито бебе на Миран.  bouquet Да í е живо,zдраво и да ги радва много.

# 8
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Честит Рожден ден на Пепеляшка!
Много здраве и щастливи мигове с любимите хора!

# 9
  • Мнения: 7 605
Хайде и аz тук.....къде е рожденни4ката с по4ерпката?  Thinking

# 10
  • Мнения: 1 610
 
Честито ново немско бебе!Миран, бързо възстановяване!

Честит рожден ден на Пепеляшка !
Най обичам в тез моменти клишетата
да ги набутам в кьошетата,
на тази благородна личност да й пожелая
професионален успех и какво друго незная...

Мистик, радвам се за теб! НАздраве!

# 11
  • Мнения: 1 610
Чико, много уместно заглавие   bouquet Аз пък искам професионализма ти във фотографирането да похваля- много добри снимки.
Аз снимки нямам наистина, вчера докато си чатихме с гея, се опитах да ги преместя в компа, стана"късо съединение" някакво и ми даде камерата грешка. И ги няма.  Hug От мемори стика са изтрити, на компа не са се копирали. Много гадно! Sad
Деси, не сме всички засукани.Изключая себе си.А Чико е увековечила задните ми части.  Перлето,  / как можа  ooooh! /  да извади снимка, на която грухтя.  Wink 
Не че снимките са виновни де..
Мате, уби коня със стара снимка. Евала.

Последна редакция: сб, 16 фев 2008, 23:09 от rien

# 12
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 629
Риенски, ша ма прощаваш, ама всички сме видни красавици и не моят ни стъпат на малкиот пръст Mr. Green Мноо сме готини, беше много весело и ми се ще скоро да го повторим Laughing
П.С. Има един лаф, че никой в действителност не е толкова грозен, колкото на снимката си от паспорта, та в тази връзка сме направо гаджета трепач

# 13
  • Мнения: 1 636
Чико, много уместно заглавие   bouquet Аз пък искам професионализма ти във фотографирането да похваля- много добри снимки.
Аз снимки нямам наистина, вчера докато си чатихме с гея, се опитах да ги преместя в компа, стана"късо съединение" някакво и ми даде камерата грешка. И ги няма.  Hug От мемори стика са изтрити, на компа не са се копирали. Много гадно! Sad
Деси, не сме всички засукани.Изключая себе си.А Чико е увековечила задните ми части.  Перлето,  / как можа  ooooh! /  да извади снимка, на която грухтя.  Wink 
Не че снимките са виновни де..
Мате, уби коня със стара снимка. Евала.
Mersi  Crazy
Другият път мъжът ти да zабрави zа ва6ото фото.Само с моето Ще се правят снимки,че да са повече. Laughing
Ами като отслабне6 как Ще се сеЩа6 как си иzглеждала преди няколко месеца,а?  newsm78
Риенски, ша ма прощаваш, ама всички сме видни красавици и не моят ни стъпат на малкиот пръст Mr. Green Мноо сме готини, беше много весело и ми се ще скоро да го повторим Laughing
П.С. Има един лаф, че никой в действителност не е толкова грозен, колкото на снимката си от паспорта, та в тази връзка сме направо гаджета трепач
Ми ´убавици сме си я, 2 мнения няма  Peace  Hug

# 14
  • Мнения: 1 178
Пу_пу да не ви е уроки, много сте лъчеzарни и всите прекрасни.

Честито, на дамите с повод! Здрави, млади и zавинаги обичани!

Общи условия

Активация на акаунт