Моля помогнете - повръщане и нежелание да яде

  • 1 674
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 52
Здравейте!
Моля за помощ. От 2 дни дъщеря ми повръща всичко, което и дам да яде, а днес от сутринта - 9 часа не желае да яде абсолютно нищо. Единствения ми успех беше да и дам 25 гр. в 5 часа след като преди това беше изповръщала всичко, което изяде преди това.
Докторката каза да и дам Фризовом - но тя изобщо не иска да яде вече каквото и да е.
Благодаря ви предватително

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 179
С бебе на 8 дни не бих чакала съвети от форум, а по-скоро бих се консултирала с лекар. Пие ли вода? Важно е да не се обезводни детето. Пиши как е, и дано всичко е наред  Peace

# 2
  • Мнения: 52
Питам тук защото докторката не ми каза нищо..... само да я държа под наклон и да и давам да яде често по малко - ама тя не ще......

# 3
  • Мнения: 205
По най-бързия начин се свържи с друг лекар!!!Може да е нещо сериозно

# 4
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Потърси друго мнение на лекар, много сте мънички за експерименти, трябва да се открие причината за повръщането.Желая ви успех и пиши какво е станало!

# 5
  • Мнения: 953
Смени й адаптираното мляко, но при всички положения потърси друг лекар.
Предполагам знаеш че най-доброто за нея е кърмата - пробвай да се изцедиш или да я накараш да засуче.

# 6
  • Мнения: 4 451
И моят съвет е да търсиш спешно лекар. Стискам палци Praynig

# 7
  • Мнения: 750
Не е нормално това, пък и бебчето е много малко. Намери някой лекар и се консултирай, преди да е станало много късно.

# 8
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Беж на лекар......детето трябва да е на кърма..не ми се вярва проблема да е в повръщането...по скоро е в липсата на апетит...може на бебчо да не му е нещо добре...отиди на лекар.

# 9
  • Мнения: 655
Какви са тия лекари!? Веднага я води при друг, дори и по спеност я заведи още сега, това може да е много сериозно!

# 10
  • Мнения: 9 814
С бебе на 8 дни не бих чакала съвети от форум, а по-скоро бих се консултирала с лекар. Пие ли вода? Важно е да не се обезводни детето. Пиши как е, и дано всичко е наред  Peace

 Peace

# 11
  • Мнения: 478
За бебе на осем дни - до сега щях да извикам линейка и поне с 5 доктора да се консултирам. За неговата възраст това е много сериозен проблем.

# 12
  • Мнения: 1 691
Лекарката ти е ршила, че бебето просто е с рефлукс. Но това, което описваш, може да е непоносимост към АМ. Лекар!

# 13
  • Мнения: 1 049
Ей какви са тези доктори, не се доверявай веднага на пьрвия. На твое място щях да отида веднага в спешното. Потьрси и други мнения след като детето ти с дни поврьща, та то е още новородено и може да стане много опасно ако се обезводни!  baby_neutral

# 14
  • Мнения: 2 757
Кърми на поискване, на тихо и спокойно място. Ако предпочита нощем да яде не и отказвай. Много е малка, важно е да тръгне да наддава. Ако не кърмиш се консулирай с лекар. Пиши как върви, дано не е сериозен проблем

Общи условия

Активация на акаунт