Отговори
  • Мнения: 8
По колко пъти в седмицата давате на осеммесечното си дете месно пюре?Аз `и давам по три пъти.Много ли е това?

# 1
  • Мнения: 1 691
Не е много. Според моята лекарка до 8-9 месец месото е през ден, а после всеки ден.

# 2
  • Мнения: 953
Давах всеки ден. Сега вече е голяма и яде един път седмично и риба.

# 3
  • Мнения: 491
През ден Peace

# 4
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
През ден

# 5
  • Мнения: 636
През ден Peace.

# 6
  • Мнения: 4 343
всеки ден,а ако пропусна се оказва че зеленчуковата смес  не е особено хранителна и мойта лакомиика си е гладна 1.5 ч след хранене Shocked

# 7
  • Мнения: 1 820
през ден-редувам месо,зелен4ук

# 8
  • Мнения: 237
През ден давах до 1г., после - всеки ден. Peace

# 9
  • Мнения: 545
През ден,понякога и през два.

# 10
  • Мнения: 581
На осем месеца давах както теб по три пыти на седмица. Консултацията ме посыветва, че тый като все още млякото е една от основните хранителни сыстваки в диетата, не е добре да яде прекалено много месо, тый като ще стане много белтычна диетата. затова максимум 3 пыти е Ок за тази вызраст (все пак си има и индивидуални особенности всяко дете).След една годинка количеството на млякото се намалява, но пык се увеличава приема на месо. Така беше при нас.

# 11
  • Мнения: 252
Давах през ден.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Три път в седмицата не е много, а и съдържанието на месо в готовите пюрета е много ниско - едва 8%. Редувам през ден зеленчукови и месни пюрета.

# 13
  • Мнения: 1 049
Ами много, аз откакто е захранена й давам 5 дни в седмицата с месо и 2 постно. 1-2 дни постно е достатьчно.  Peace

# 14
  • Мнения: 7 723
През ден- два Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт