Въпрос за занимални Варна

  • 52 246
  • 174
  •   1
Отговори
  • Мнения: 62
Здравейте, обръщам се към майките с ученици, защото ме интересуват две детски занимални в жк.Младост "Радост и усмивка" и детски център "От А до Я" да споделят с мен впечатленията си за тях, разбира се ,че  могат и да ми препоръчат други занимални намиращи се в жк.Младост или жк.Възраждане. Имам първокласник и искам да опитаме и този вариант. Предварително благодаря.

# 1
  • Мнения: 157
Здравейте!Синът ми още не ходи на училище, но посещава "Радост и усмивка" от известно време- Курсът по актьорско майсторство и е много доволен. Посещава също така Пинокио и знам,че там също има занималня за ученици и съм чувала добри отзиви от майки на първолачета.
Е,това е моето инфо,дано да съм била поне малко полезна!

# 2
  • Мнения: 9
"Пинокио" освен в Чайка къде на друго място има.За Чайка знам от познати ,че са много доволни от занималнята.На мен ми е далече.А добра занималня до у-ще "В.Априлов" и "Йовков".

# 3
  • Мнения: 157
Синът ми ходи в Пинокио на ул.Радост -1,тел.503875

# 4
  • Мнения: 34
Добра занималня до "Априлов" - "Черепаха", дъщеря ми я посещава вече една година и съм много доволна. До "Йовков" - също има наблизо една, не се сещам точно за името й, но се намира на ул."Гоце Делчев".

# 5
  • Мнения: 62
Здравейте!Синът ми още не ходи на училище, но посещава "Радост и усмивка" от известно време- Курсът по актьорско майсторство и е много доволен. Посещава също така Пинокио и знам,че там също има занималня за ученици и съм чувала добри отзиви от майки на първолачета.
Е,това е моето инфо,дано да съм била поне малко полезна!


Здравейте , записах сина си в ''Радост и усмивки" още февруари  за сега съм доволна

# 6
  • Мнения: 9
Благодаря Ви мами за бързите отговори.Смятам да се поразходя,а дали предлагат някакви занимания за лятото,че като свърши градината трябва с нещо да я ангажирам .Само при баба няма да стане.

# 7
  • Мнения: 157
Благодаря Ви мами за бързите отговори.Смятам да се поразходя,а дали предлагат някакви занимания за лятото,че като свърши градината трябва с нещо да я ангажирам .Само при баба няма да стане.
да,от Пинокио ги водят на плаж,в Морската градина и не се сещам къде още

# 8
Никога няма да забравя дните, когато ходех в Пинокио! Това е едно страхотно място! Няма нужда да изброявам на колко места ни водеха, колко приятели намерих там и колко добри учители имахме.. но има два сериозни минуса:
1. Цените стават все по-огромни и все по-изкуственонадувани!
2. Все повече се гледат парите и все по-малко се набляга на истинските грижи за децата, но това е световен проблем.. не само на детските занимални

Аз ходех в занималнятя на центъра, в близост до училище Климент Охридски... или Терранова

# 9
  • Мнения: 13 512
Никога няма да забравя дните, когато ходех в Пинокио! Това е едно страхотно място! Няма нужда да изброявам на колко места ни водеха, колко приятели намерих там и колко добри учители имахме.. но има два сериозни минуса:
1. Цените стават все по-огромни и все по-изкуственонадувани!
2. Все повече се гледат парите и все по-малко се набляга на истинските грижи за децата, но това е световен проблем.. не само на детските занимални

Аз ходех в занималнятя на центъра, в близост до училище Климент Охридски... или Терранова
какви са цените? По колко деца са в група?

# 10
  • Мнения: 140
Здравейте!Досега се рових из Интернет за занимални.На първо време ми трябва нещо за лятото тъй като на 30 май натирват децата от детската и на родителите дупе да им е яко.В посредствие като тръгне в 1 клас  в зависимост какво ново безумие ще измислят /ако пак няма занимални в училищата / ще ми трябва такава само че за половин ден.Мили мами които вече сте минали по този път помогнете че направо се побърквам да мисля.Занимални има ама нищо не ми говорят .Аз работя до Централна поща  но съм шофьор и не е от голямо значение къде ще е занималнята.И все пак ще е добре да е някъде в близост.

# 11
  • Мнения: 56
А аз искам да попитам за занималня около ОУ Славейков, синът ми септември ще бъде първи клас а към училището няма. Ако може някой да ми препоръча някоя.

# 12
  • Мнения: 84
Аз само минавам да се запиша ; че и ние ще сме първи клас на есен.

# 13
  • Мнения: 140
Аз само минавам да се запиша ; че и ние ще сме първи клас на есен.


А ти как реши проблема с лятната ваканция и липсата на занималня в училище?Ако не е тайна де!  bouquet

# 14
  • Мнения: 84
Аз само минавам да се запиша ; че и ние ще сме първи клас на есен.


А ти как реши проблема с лятната ваканция и липсата на занималня в училище?Ако не е тайна де!  bouquet



А не съм го решила Rolling Eyesоще се ослушвам.Бях чула от една позната за лятна целодневна занималня но не й помня името.
Намира се до у-ще К.Охридски;но подробности от рода на цени ;госпожи и по колко време са там децата не знам.
Ако някоя мама има информация да сподели!
Аз ще гледам тези дни да мина и да проверя;само да се постопли че съм с дребния сама.
А за занималня след училище ще мисля когато ни приемат в училище че не знам къде ще сме; то с това райониране newsm78

Общи условия

Активация на акаунт