пластика на тръбите

  • 887
  • 7
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
Момичета има ли сред вас такива,на които им е правена пластика на тръбите,къде сте я правили ,има ли ефект изобщо,колко време след това сте се пазили?И въобще всичко,което можете да ми кажете по въпроса.

# 1
  • Мнения: 7 718
Има момичета с пластика на тръбите и успешна бременност. Но зависи много дали е възможно да се направи. Успех и пиши.

# 2
  • Мнения: 862
Zabche, Лали вече ти е казала - има момичета с пластика на тръбите, при това забременили спонтанно след това.
Д-р Попов в Шейново прави пластика на тръби (естествено зависи колко са засегнати те и дали има някакъв смисъл да се прави такава). Пусни в търсачката, ще прочетеш много по тази тема.

# 3
  • Мнения: 123
Искам да ви попитам,при нагънати тръби дали се прави пластика?Извинете ме ако въпроса ми е глупав  Embarassed

# 4
  • Мнения: 137
Искам да ви попитам,при нагънати тръби дали се прави пластика?Извинете ме ако въпроса ми е глупав  Embarassed


Цветната снимка помага много в такива случаи

# 5
  • Мнения: 7 718
Вики мики, глупави въпроси няма. Обикновено не се прави. Само при непроходими, но с надежда това да се коригира.
Но зависи  - по индивидуална преценка на лекаря.

# 6
  • Мнения: 123
Много ви благодаря за отговорите,аз имам цветна снимка и се виждат нагънати траби.Понеже няма бременност док.ми каза,че може да направи пластика на тръбите.Сега седя и се чудя дали да се подложа на тази интервенция.Лали като ти прочетох отговора май се разколебах.Дали е правилно да се прави това нещо,страх ме е после да не стане по-лошо след лапарото. Thinking

# 7
  • Мнения: 13
здравей, на мен ми правиха пластика на тръбите септември, трябва да се пазим 6 месеца и от този месец започваме да пробваме,а иначе самата операция изобщо не е страшна, за 10години съм се подлажила на какво ли не  не е страшно просто трябва да вялваш на доктора

Общи условия

Активация на акаунт