пак имам кърма а не кърмя от 2 години

  • 1 118
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 84
от няколко дена имам по няколко капки кърма,не знам точно какво е но прилича на мляко,спрях да кърмя преди две години,не съм бремена Rolling Eyes На някой да му се е случвало?Не знам какво да правя,ако можете помагайте Sad

# 1
  • Мнения: 137
Отиди на лекар. Ще ти предпише Достинекс и бързо ще си решиш проблема

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 576
И при мен има излиза по 1-2 к-ки. И аз не кърмя от 2г. Гинеколожката ми каза, че до 2г. след прекратяване на кърменето било нормално, после някакви хапчета се изписвали и тотално спира.

# 3
  • Мнения: 27 524
А, не се притеснявай, аз кърмих само две седмици, синът ми виждаш на колко и все още понякога се появява по някоя капчица. Не е страшно и не мисля, че има нужда от лекарства. Даже на моя приятелка й тече доста по-обилно, пак след 2 години и нищо не й предписаха, премина. Хормонално нещо е и нормално. Ако имаш болки или тече много - консултирай се с доктор.  Simple Smile

# 4
пусни си изследване на пролактина. но най- добре консулт с ендокринолог.

# 5
  • Мнения: 2 908
И аз имам често по 1 капка(спрях кърменето преди 11 месеца),но не се притеснявам-не ме боли,нямам бучки,няма напрежение-това е най-важното.Не смятам,да пия никакви хапчета,ако няма някой от тези проблеми.

# 6
  • Мнения: 263
То и аз нямах проблеми допреди няколко дни. Спрях да кърма преди 13 г. , после не си спрях кърмата с лекарства и имах 3 години по капчици. И ето ме сега с кисти и мастопатия изневиделица. Съвсем не са ми били отскоро предполагам. Не ти го пиша да те плаша, при всеки е индивидуално, но отиди на лекар да се консултираш за да си спокойна. Сега разбрах колко е важна профилактиката, не трябва да се ходи на преглед само като дойде проблема или да се успокояваме, че нищо не ни боли. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт