Помпа Авент и други шишета?

  • 1 074
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 668
Имам следния въпрос: съвместима ли е помпата на Авент с шише от друга марка? Понеже мога да взема една помпа, но без шише. И да знам дали да си купувам задължително шише Авент, или може и друго някакво.
Благодаря предварително на всички които могат да помогнат.  Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 1 185
Отиваш в магазина и питаш или мериш отвора на шише Авент и на другото шише! Всъщност шишето от помпата същото като другите шишета Авент ли е, защото шишето от помпата на Чико е със същия отвор като другите шишета Чико!

# 2
  • Мнения: 668
Е и аз не знам. Сега само съм говорила по въпроса. Затова се информирам предварително. Но мисля да я взема, и после ще прежаля и за едно шише. Че от време на време ще ми се налага да отсъствам от вкъщи и искам да оставям цедена кърма за бебето, а като си спомня от първото дете колко време ми отнемаше да изцедя достатъчно кърма на ръка, предпочитам да не рискувам.
Мисля че шишетата са еднакви и съвместими.

# 3
  • Мнения: 1 183
Широките шишета на Чико също стават за помпата на Авент,както и бибероните  Wink

# 4
  • Мнения: 298
На мен също ми дадоха само помпата и я ползвам с кривото шише, против колики на Чико / поне за нещо да ми влезе в употреба това ужасно шише/.

# 5
  • Мнения: 266
Аз също съм ползвала помпата си, освен с шишетата на Авент, също така и с шише на Чико (кривото)  Peace

# 6
  • Мнения: 4 388
туко що премерих става и обикновено чиковско шише дето върви със стерилизатора на чико за МВ печка ,освен това всички авентски шишета са съвместими с помпата и може да си  ги купиш.

# 7
  • Мнения: 221
Според мен си вземи едно шиши на Авент.По добре премери в магазина.На Би Фрии май също са широки,но пробвай по добре.

# 8
  • Мнения: 560
За една шише БиФрии ползвах биберон от шише на Авент и си мисля,че сигурно са съвместими.Абе взимай помпата,път шише ще намериш някакво.

# 9
  • Мнения: 506
така или иначе ти трябват и шишета,мисля,че на Авент са добри и издръжливи и всичките стават на помпата,която е незаменима

# 10
  • Мнения: 668
Благодаря много за отговорите. Прекрасни сте. Надявам се скоро да свърша работа.   bouquet

# 11
Спешно тарся помпа Авент , ако може някои да ми продаде втора употреба

# 12
  • Мнения: 668
zdravislav - най-добре потърси в продавалника www.prodavalnik.com Аз така направих и не съжалявам.
Купих си едно авентско шишенце, поне да си е комплект с помпата, и наистина мога да кажа че е добра. Изцеждането не е болезнено и е ефективно.

# 13
  • Мнения: 3 216
Сьвети от мен-вземи си авентско шише.Много е удобно ,в последствие можеш да сложиши мек и твьрд накрайник без да купуваш ново шише.

Общи условия

Активация на акаунт