Заздравители за нокти

  • 57 854
  • 163
  •   1
Отговори
  • Мнения: 963
Имам няколко глупави въпроса за заздравителите  Blush  , не ми се смейте моля!

След като установих, че само с пиене на витамини не става, тия дни си взех заздравител. И понеже нямам нерви за разните там масла   Crossing Arms  (пробвах по-рано), си взех такъв като лак. Та... идва ред и на тъпите ми въпроси  Crazy  . С лакочистител ли се сваля после? На колко време? И въобще... след намазването какво следва  Laughing ?

Просветете ме, моля ви, момичета!  Hug 

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 179
На първия въпрос- да, с лакочистител се сваля ако е като лак.

На колко време- зависи от заздравителя, сама ще забележиш след 2-3 или 4-5 дни като започне да се излющва по крайчетата.

След намазването- нищо особенно, изчакваш малко да засъхне и си ОК. Може върху него да си сложиш лак- не пречи.

# 2
Mи то заздравителя си е като обикновен безцветен лак за нокти като ефект в/у самия нокът, няма какво толкова да му мислиш ... аз преди време имах на Перфект и наистина перфектно ми заздрави ноктите, освен това е и чудесна база. Лакираш се 1-во със заздравителя и след това със цветния лак, а една маникюристка ми препоръча и даже отгоре пак да се мине със заздравителя как топ лак. Т'ва е:)

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 781
.. аз преди време имах на Перфект и наистина перфектно ми заздрави ноктите, освен това е и чудесна база.

Имам на Перфект заздравител срещу цепенето на ноктите - е, перфектно продължава да ми ги нацепва!

Единственният му + е, че с него ноктите изглеждат добре и без лак, блестящи, прозрачни.  Wink

# 4
  • Мнения: 125
Моята маникюристка ми препоръча заздравител за нокти на IMPALA,но още не съм си купила за да го пробвам  Laughing

# 5
  • Мнения: 2 768




Такъв ми препоръчаха за нацепени нокти, бил много ефикасен.
Срещу скромната цена от 42лв, би трябвало да е. Rolling Eyes

Тази седмица ще го почна, резултати мога да кажа сигурно след 2?

# 6
  • Мнения: 217
Здрасти аз имам заздравител за нокти на avon еми става не е ло6, само 4е интересното е  като се лакира6 6тото тои е като лак и след малко попива в ноктите и всеедно ни6то не си слагала отгоре мири6е много хубаво ,но ако сложа отгоре друг лак и пада веднага незнам  може би така трябва.ина4е като пипне6 ноктите стават по-твърди след като го сложиш.Няма никакав блясък след като изсъхне върху ноктите .

# 7
  • Мнения: 1 520
Аз ползвам само на Перфект 3в1 втвърдител и съм много доволна. Освен, че заглажда неравностите, заздравява и самия нокът, което е най-важното.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 328
Подкрепям - за заздравителя 3в1 на Перфект. ползвам го от три години и съм много доволна. Е, когато се сменят сезоните, и при ноктите, както и при косата, има проблеми, но те са преходни.

# 9
  • Мнения: 1 179
Аз ползвам само на Перфект 3в1 втвърдител и съм много доволна. Освен, че заглажда неравностите, заздравява и самия нокът, което е най-важното.

Аз също ползвам на Перфект 3в1 и за първи път имам маникюр благодарение на него Flutter. Имам и този на Avon, но от него не останах доволна.

# 10
И аз в момента имам този 3 в 1, но този който наистина ми заздрави ноктите беше Активния заздравител на Перфект.

# 11
  • Мнения: 963
Мерси, момичета!  Hug

Моят също е на Перфект, симпатично стои, за ефект е рано да говоря още.

Иначе питането за "колко често" беше в смисъл дали ще е по-ефикасен, ако по-често го подновявам... Друг е въпросът, че ще ме домързи сигурно  Mr. Green  , дори да ми кажете, че всеки ден е най-добре.

Засега се мацотя с вдъхновение. Дано свърши работа!

# 12
  • Мнения: 56
И аз съм за О Пи Ай-Envy след като се мажа 1 седмица и има резултат , във Варна аз си го купувам за 34лв.При него има указания за използване.Тези на Перфект  според мен нямат този резултат.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 4 355
И аз съм за О Пи Ай-Envy след като се мажа 1 седмица и има резултат , във Варна аз си го купувам за 34лв.При него има указания за използване.Тези на Перфект  според мен нямат този резултат.

И аз съм с Перфект за 2-3 лв.(май толкова беше) и не виждам резултат - безцветен лак за нокти. Бих се доверила на ОПИ, но много скъп бе Money То DIOR имат на тази цена. Аз съм ползвала на Буржоа и бях много доволна, но сега се подвизавам в Банско и тук освен Перфект, друго няма  Mr. Green

BEBEGOGO, както описваш това на Avon, повече ми прилича на масло за нокти - втрива се е попива. Маслените нокти не задържат лак.

# 14
Подкрепям за ОПИ  Peace
Тази серия заздравители Nail Envy има 5 разновидности в зависимост от ноктите-оriginal,matte,dry and brittle,sensitive and peeling i soft and thin.
Аз имам последния за меките нокти и съм доволна определено.Но в щатите  са значително по евтини.

Общи условия

Активация на акаунт