Проблем с памперсите

  • 1 898
  • 30
  •   1
Отговори
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Здравейте мами от една седмица имам следният проблем. Ползвам по принцип "Памперс 5"(не съм имала проблеми), но ми дадоха  "Кан бебе 5" и така с него вече около месец.Значи вечер към 21-22 ч му слагам памперс,по някое време като се събудя го сменям и сутрин в 7-8 часа е мокър. Пробвах и с "Памперс" и с "Кан бебе",но сутрин се събужда мокър.Първо си мислех че може да е настинал ,но не е. Според вас на какво се дължи това. Какви памперси бихте ми препоръчали. Дали да не взема да пробвам памперс гащи.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Пробвай по голям размер. А има ли по голям от 5-тицата всъщност  newsm78

# 2
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Всяка сутрин ли newsm78

# 3
  • у нас
  • Мнения: 5 696
Ох, болна тема. И аз си мислех, че като взема по-голям размер нещата ще се оправят, да ама не. Сега сме с памперс гащи. И се падаме точно посредата на двата размера като кг - еднит му са широки, други му стягат . Предлогам, че детето ти пие много вода преди лягаме. А има и друго нещо  - пишето му е сигурно голямо и вечер като му се припишка, нали пишето е нагоре, и като почне да чурка, течността не може да се абсорбира напълно от памперса  и се олива. Поне при нас гащите отзад са сухи. Ама може да пробваш с по-голям размер памперси. Друго незнам какво да те посъветвам. Peace Peace

# 4
  • Мнения: 27 524
Пробвай по голям размер. А има ли по голям от 5-тицата всъщност  newsm78

Има пелени до 25кг  Crazy

# 5
  • Мнения: 84
И при нас е така, не всяка вечер, но много често. Вече не сменям марката, а номера, за през ноща му слагам 6-тица а през деня си е с 5-тицата.

# 6
  • Мнения: 9 973
ние така бяхме един месец,но бяхме настинали...

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Ако е по-голям памперса,няма ли да се мокри повече newsm78.Ако пие много течности преди и повреме на сън може да пропусне памперса.

# 8
  • Мнения: 2 090
По-добре според мен номер 6 на Памперс,отколкото гащичките(ползвах такива един път,но не ми харесаха,някак си са по-теснички като че ли и събират по-малко "пиш",така че не са много подходящи за през ноща,поне за мен) newsm30 newsm30 newsm30

# 9
  • Мнения: 24 467
Ние сме само с "Памперс" в момента сме на № 5 и въпреки че синът ми е едър го ползваме от както навърши година и 4 месеца. Никога не съм го намирала мокър сутрин. Има и № 6, но е голям. Зависи от килограмите, аз се водя само по тях.

# 10
  • Мнения: 3 216
Дай го на ясла. Там няма да му дават вода и сьответно няма да пишка.

Шегувам се,разбира се. Аз ползвам от няколко месеца еднитурски и сьм мн доволна. Сутрин наистина е пьлен памперса,но не е пропускал.

# 11
  • Мнения: 668
да и ние го имахме този проблем скоро.преди лягане не му давам много вода и сега нямаме проблем .иначе ставах нощно време да го преобличам и аз

# 12
  • Мнения: 1 197
Вземи по-големи,от тези,който ползвате

# 13
  • Мнения: 1 477
Нашите памперси започват да пропускат когато вече са малки.Смени размера.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 773
Не е от големината на памперса. Ние също сме с Памперс 5, отскоро сме с този номер. Няколко вечера Йоана е мокра до кръста. Тя вода, че пие, пие, ама чак пък толкова да се опиша. Незнам, вече ми писна. Да се постопли и ги хвърляме тези памперси. Тя и сега си пиша в гърне, но вечер, не става.

Общи условия

Активация на акаунт