Ако някой има и вече не се нуждае...

  • 557
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Незнам точно къде трябваше да пусната темата, реших че тук е най-удачно.....търся спешно първи или втори том на книгите на Георги Фотев за социологията, съответно - История на социологията или Социологията като самостоятелна наука.
 Видях че много онлайн нижарници, го предлагат, но нямам възможност да отделя 15 лева за това. Още повече че ми трябва за последния ми изпит , от последния семестър. До 9-ти март трябва да съм предала реферат по една от многобройните теми които ни предложиха, но доцентката иска източника да бъде единствено и само една от двете книги на Георги Фотев. Моля ви да ми помогнете, ако някой я има, а дори и да ви трябва все още, аз ще ви я върна обратно по пощата щом напиша реферата.
 Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 2 197
А защо не пробваш в библиотека? Ще ти струва 5 лева, а после можеш и да попрочетеш нещо.

# 2
  • Мнения: 15 379
А защо не пробваш в библиотека? Ще ти струва 5 лева, а после можеш и да попрочетеш нещо.
Добра идея! Като студентка и аз правех така!  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 430
Или ако не можеш да отделиш пари за библиотеката помоли колега, който има вече читателска карта.

# 4
  • Мнения: X
 Имам карта за библиотеката и естествено, че първо там проверих. Няма я.  Ако я имаше, щях ли да пускам 2 теми за това..... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт