Как ще коментирате тази новина от дир.бГ?Майка може ли да направи това?

  • 3 909
  • 65
  •   1
Отговори
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
Баща забрави 2-годишното си дете в гората
18 февруари 2008 / News.dir.bg
Над 35 полицаи от Хасково и Симеоновград и две кучета издирват цяла нощ 2-годишно момченце от Симеоновград.
32-годишната майка на загубилия се Божидар се обадила в полицията в 21 часа в неделя и детето е обявено за общодържавно издирване. Бащата на Божидар го взел със себе си да пасат овцете в гориста местност край Симеоновградския военен полигон. Около 17. 00 ч. бащата си тръгнал, като забравил за детето, което било оставено до торбичката с храна. По-късно се върнал на същото място, но момчето го нямало.
Днес в търсенето се включи и ловната дружинка, която познава добре района.

# 1
  • Мнения: 603
Какво е направила майката в случая? Бащата е забравил детето, не тя newsm78

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Май се пита дали майка може да си забрави детето.

Мисля, че може. Тук една съфорумка разправяше как си забравила детето на пазара. Прибрала се вкъщи, обаче и се видяло много тихо. И чак тогава се усетила.
Всичко се случва. Дано да не се случва де.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Дали са намерили вече детето?

# 4
  • Мнения: 1 224
Обърках статиите нещо.. В дир пише за още едно изгубено в гората дете http://dnes.dir.bg/2008/02/18/news2678510.html
Ето и за другото детенце - http://dnes.dir.bg/2008/02/18/news2677281.html
Дано се намери Sad

# 5
  • Мнения: 742
Майки са правили и много по-лоши неща.

Глупостта и безотговорността не са привилегия на единия пол.

Надявам се да го намерят по-скоро, че горкото сигурно се побърква от ужас само.  Колко ли трябва да си  незнамкакъв, за да са ти по-важни овцете от детето. Или като оная приказка- спасявай магарето, дете друго ще си направим...

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Това е статията:

http://dnes.dir.bg/2008/02/18/news2677281.html#sepultura

Оня е бил пиян. Майката, като съобщавала за детето и тя била пияна....милата душица, какво изживява......

# 7
  • Мнения: 2 821
Циганска работа..отново
Тия само си заносват децата Twisted Evil

# 8
  • Мнения: 1 224
Интересно ми е , защо да не може , при положение , че е била пияна..

# 9
  • Мнения: 1 492
Милата рожбичка. Дано открият детенцето по-бързо. Praynig

# 10
  • София
  • Мнения: 1 105
И аз чух по новините го казаха. Ужас направо. Дано намерят детенцето и да е живо и здраво. Цяла нощ на студа и само в тъмницата...дано да е живо.

# 11
  • Мнения: 838
Май се пита дали майка може да си забрави детето.

Мисля, че може. Тук една съфорумка разправяше как си забравила детето на пазара. Прибрала се вкъщи, обаче и се видяло много тихо. И чак тогава се усетила.
Всичко се случва. Дано да не се случва де.
Може,може-приятелят ми майка му навремето така веднъж го забравила в ЦУМ,усетила се чак на изхода,че имала и дете с нея.

# 12
  • Мнения: 25 449
Много мътна история... Така и не разбрах за какво овчарят е повел 2-годишно дете със себе си и то в този студ?  newsm78 То нито може да му помага за овцете, както по-голямо дете, нито може да ходи даже толкова дълго, а ще трябва да бъде носено на гръб, което е безумие просто... Отделно, че през зимата овцете се прибират рано и по светло.
Има нещо не наред тук...  Thinking

# 13
  • Мнения: 4 290
И аз мисля, че има нещо мътно. Как така ще си забравиш малкото дете посред балкана? Разбирам да е магазин, парк... И къде в тоя студ го е помъкнал?
Все пак, много, много се надявам детенцето да се намери живо и здраво.  Praynig

# 14
  • На морето!
  • Мнения: 5 727
Е добре бащата се е прибрал към 18ч, а майката е подала сигнал чак в 21чКакво е чакала- да се прибере само ли  ShockedМиличкото патенце, дано го намерят и да го поверят на по-отговорни хора.
Циганска работа..отново
Тия само си заносват децата Twisted Evil

Съгласна съм, трябва да ограничат възпроизвеждането им ,колкото и грубо да звучи.

Общи условия

Активация на акаунт