дайте съвет!!!

  • 1 493
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте бъдещи и настоящи мами Simple Smile имам нужда от съвет.
Ситуацията е следната: през изминалия месец усилено си правихме бебче, трябваше да ми дойде на 11.02, но все още няма ни кост, ни вест от лелката, а пък в същото време на 13.02 и днес си правих тестове но и двата бяха отрицателни. Според вас какво е най-добре да направя?
Благодаря предварително и приятна и усмихната седмица:)

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Кръвен тест Peace

# 2
  • Мнения: 551
Кръвен тест Peace
[/quote


Напълно съм съгласна.Той показва най-точно. Peace

# 3
  • Мнения: 18
Благодаря много:)
имам още два, три тъпи въпроса, за което моля да бъда извинена, но.....
във всяка клиника ли правят такива тестове, колко струва, горе-долу и след колко време излиза резултата?

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Гледам, че си от Перник. За там не съм наясно, но в София правят сигурно в почти всички лаборатории. В Бургас струва 17лв и резултатът излиза до два часа. Момичетата от София ще те упътят в коя лаборатория да го направиш. Успех Peace

# 5
  • Мнения: 2 660
А може и да изчакаш още няколко дни и пак да направиш тест. Имали сме случаи тест да хване даже 2 седмици след закъснение. Не, че трябва да чакаш толкова дълго  Grinning

А иначе - обаждаш се по телефона в болници или лаборатории и питаш, те ще ти кажат дали правят или не кръвен тест.

# 6
  • Мнения: 18
Simple Smile от Перник съм, но работя в София и не е проблем да отида в клиника тук:)
благодаря за бързия отговор:)

# 7
  • София
  • Мнения: 1 197
 Peace  Praynig Praynig Praynig

# 8
# 9
  • Мнения: 256

Напълно съм съгласна с момичетата! Peace

# 10
  • софия
  • Мнения: 88
Здравей! и аз мисля, че кръвен е най сигурно , но  (в моят случай например) с 25 дни закъснение кръвния и още доста уринни бяха отрицателни. успокой се, ако бебчо е станал няма да може да се крие вечно... Simple Smile успех, миличка. дано е това което искате

# 11
  • Мнения: 551
Дидишонче,мила къде се загуби?  Hug Пиши как си.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 109
Здравейте бъдещи и настоящи мами Simple Smile имам нужда от съвет.
Ситуацията е следната: през изминалия месец усилено си правихме бебче, трябваше да ми дойде на 11.02, но все още няма ни кост, ни вест от лелката, а пък в същото време на 13.02 и днес си правих тестове но и двата бяха отрицателни. Според вас какво е най-добре да направя?
Благодаря предварително и приятна и усмихната седмица:)
Моят съвет е отиди на гинеколог, ако трябва той ще те изпрати да направиш нужните изследвания. Иначе ти пожелавам да не ти се налага и да се похвалиш с бебче.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
...Моят съвет е отиди на гинеколог, ако трябва той ще те изпрати да направиш нужните изследвания. Иначе ти пожелавам да не ти се налага и да се похвалиш с бебче.
Извинявай, обаче ако лекарят няма хубав вагинален УЗ на този етап дори и да има бременност, може да не види нищо. Кръвният тест не е необходимо да го назначи лекар.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 109
...Моят съвет е отиди на гинеколог, ако трябва той ще те изпрати да направиш нужните изследвания. Иначе ти пожелавам да не ти се налага и да се похвалиш с бебче.
Извинявай, обаче ако лекарят няма хубав вагинален УЗ на този етап дори и да има бременност, може да не види нищо. Кръвният тест не е необходимо да го назначи лекар.
И ти извинявай, но те са малко по компетенти от всички нас и смятам, че един доктор ще прецени най добре ситуацията. И това си е моето мнение и не искам да ангажирам никого с него. Всеки сам взима решенията си.

Общи условия

Активация на акаунт