много яде

  • 796
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 257
Добър ден д-р Слънчева,
нуждая се от вашето компетентно мнение.
Синът ми е на 1 мес и 20 дни и от близо месец му давам по 150 мл АМ,защото с по-малко не се засищаше.Роди се 3800 и онзи ден го мереха-6300. #CrazyБуди се денонощно през 3 часа,много рядко 3.5 часа ,а през ноща и на по-малко-спи 1.5 часа и се събужда с рев,но чакам да минат поне 2.5 часа за да му дам ядене защото ми се срува прекалено да яде през час и половина.За денонощие ядеме по 8 пъти по 150 лм-нормално ли е.Когато е гладен не признава нищо-нито вода нито биберон.
П.П Давам му и по 5-6 капки бейби кучоло 2 пъти дневно

# 1
  • Мнения: 5 760
Това, че плаче не значи, че е гладно. Освен това имат силно развит сукателен рефлекс и  с желание за сукане реагират на различен дискомфорт. много. #Crazy #Crazy Ще настъпи сериозно затлъстяване и бебето ще има сериозни проблеми.
Едно от тях е и прехранването(150 мл. на хранене е много за такова малко бебе( Големите количества храна първо водят до прераздуване на стомахчето и трудно усвояване на храната. В резултат се образуват много газове и силни колики. По принцип тази възраст е характерна с колики.
Предлагам Ви да давате преди всяко хранене ( на 3 ч.) Еспомизан по 20 капки, при неспокойствие топличко на коремчето и намалете храненето до 120 мл. Мисля, че проблемът ще се реши за 3-4 дни.Наддаването за 1 м с почти 3 кг. и ужастно   Naughty

Общи условия

Активация на акаунт