Ефикасна козметика за суха кожа по време на бременност!

  • 8 666
  • 27
  •   1
Отговори
 Здрасти, мили майчета!Имам следния проблем-със забременяването ,кожата на тялото ми,страшно се изкуши,имам сърбежи и много се дразня!Преди не съм имала подобни терзания и сега се чудя какво да правя! Лекарката ми предлага да сменя балсама за тяло, но с какъв ...? В аптеките ми предлагат какви ли не козметични продукти, вършещи чудеса, познати ме съваетват да пробвам със зехтин,въобще много мнения..... Обръщам се с въпрос и към вас, защото знам , опита е изпитано средство и помощта ви ще ми е много ценна! Grinning

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Аз имах проблеми с прекомерното изсушаване на кожата в началото на бременността. В момента, в който започнах да се мажа с маслото против стрии на Икаров, проблемът се разреши. Но аз мажа наред, че много ме е страх да не ми се появи стрия някъде. Редувам с Мустела и повече проблем със суха и лющеща се кожа не съм имала Rolling Eyes

# 2
Сестра ми също ми препоръча Мустела, но исках да чуья повече мнения! Мерси!

# 3
  • София
  • Мнения: 4 585
Аз използвах предимно някакви съвсем обикновени масажни кремове с какао, ако не се къжа. Бяха мазни като вазелин. С кокосово масло също става, както и с други като: бадемово, от пшеничен зародиш...

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 250
Аз си ползвам продуктите на Кокона и майка за тяло и съм доволна  Peace Преди това пробвах Икаров, но ми е твърде мазно...Пробвах и едно био-олио, което ми донесоха от Англия. Беше добрo, но свърши...За сухата кожа на лицето пък съм доволна от Clinians  Peace

# 5
  • Мнения: 14 471
против стрии и аз се мажа с маслото на икаров, но за останалата част от тялото ползвам млякото за тяло за суха кожа на дав. много съм доволна Peace

# 6
  • Мнения: 865
Имах същият проблем.От Мустела съм очарована.Подейства ми добре.

# 7
  • Мнения: 41
В началото ползвах олио на Johnson's. Към 5-и месец, когато коремът ми започна да расте с големи темпове, една вечер забелязах от двете страни на корема, кръста и дупето ужасни червени линии. Бяха страшно много, а бях качила само 3-4 кг. От другата сутрин си купих мляко на Nivea, това в тъмно синята опаковка.
За мое щастие, наченките на стрии се скриха за 1-2 дни и не са се появявали от тогава.
Вечер, след като изляза от банята, се мажа цялата, а сутрин само корема, гърдите и дупето. От време на време ползвам и Mamma Donna на Chicco, но смятам, че Nivea за момента ми върши идеална работа.  Peace

# 8
  • Мнения: 724
Ползвала съм Мустела и Галеник особен ефект не видях.

# 9
  • Мнения: 290
По време на бременността си ползвах продуктите на Гарние за много суха кожа - тъмно червената серия. Мисля даже, че в момента върви реклама по телевизията на тази серия. Много съм доволна.

# 10
  • Мнения: 961
Аз съм чувала много добри отзиви за олиото на Икаров.
Аз самата се мажа с мас и засега, да чукам на дърво, нямам стрии. Дано остане така. Но мас използвам само за корема, гърдите и дупето. Иначе използвам немски лосиони за тяло - не мога да ти кажа марка, носи ми ги сестрата на мъжа ми.

# 11
  • София
  • Мнения: 43 903
линжло фет или ако е съвсем зле линола уреа....

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 857
През цялата си бременност използвах Johnson's, защото кожата ми беше страшно суха. След като родих стана още по-суха и в момента използвам Ексипиал урея липолосион http://spirig.bg/excipial-lipo_u.php, който е с високо съдържание на урея и е много подходящ за суха и чувствителна кожа  Peace.

# 13
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Имам много суха кожа , но Мустела прави чудеса Flutter Препоръчвам ти  я с две ръце Peace

# 14
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Нямах суха кожа но по време на бременноста ползвах бебешко олио с алое на Джонсън  Peace

Общи условия

Активация на акаунт