Официален костюм - от къде???

  • 990
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 831
Момичета, спешно ми трябва костюм на нормална цена (200-300 лева) за подписването ми. Няма да е сватба по традициите. Само подпис и купон в някой клуб с приятелите. Искам все пак да имам костюм, може би в екрю или нещо светло и да е по-шик, екстравагантно или нещо с етно мотиви??? Може да е панталон с туника или пола със сако....абе и аз не знам точно...Трябва да се обзаведа до 3 седмици с нещо подходящо. Предпочитам да премеря и ако ми стане и хареса да си купя, а не да шия. Моля посъветвайте ме къде да търся!!!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 838
Можеш да видиш в Етере. Колежка наскоро си взе много хубав костюм /с пола/ за кумуване. Чудесен беше за по-официален повод - сив със сребърни нишки, ненатрапващи се. Сакото беше с лека шал яка и с коланче, а полата права Simple Smile

# 2
в Елизабет има страхотни костюми на прилични цени  Peace

# 3
  • Мнения: 831
Никой друг ли не може да ми даде съвет? В Етере ходих вчера, но нищо не ми допадна...

# 4
  • Мнения: 99
Ми Дика, според мен...Капаска може, макар че кройките им са малко шантави и воалести.
Може и рокля да си харесаш...
И аз не ги харесвам тия Етере - никога нищо не ми е ставало оттам - какви са тия кройки не знам.
На Раксевски нещо намалено евентуално.
Батибалено също не е лошо.
Дака Стил може би...
И другото - обикаляш разни по-безизвестни магазини за дамска конфекция - понякога има доста хубави неща.

# 5
  • Мнения: 676
Аз съм за Дика - костюмите им са много елагантни, но дали ще има подходящ цвят не знам.

# 6
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аз бих погледнала в MaxMara i Marella.

# 7
  • Мнения: 99
Дали там ще има неща до 300 лева...? Аз не знам де, гледала съм ги по списанията само, но мисля, че цените им са доста над тези...а са все дрехи!  newsm78

# 8
  • Мнения: 10 651
Виж в Scarlett  Peace

# 9
  • Мнения: 831
OK, записах си препоръките ви! Благодарско!

# 10
  • Мнения: 4 300
Макс Даниели

Общи условия

Активация на акаунт