Отговори
  • Мнения: 26
Здравейте,
от година и половина съм в София и още не мога да се престраша да си намеря тук козметик. Нали знаете, като си свикне човек на едно място, но няма как. Сега и с бебето, няма как всеки път да си пътувам до Пловдив за тази процедура. Търся си опитна козметичка, която да работи със стария вид кола маска, зелената. Проблемът ми е, че си правя специален триъгълник, а си имам добра растителност Confused и ми казаха, че с лентичките нищо няма да стане и още по-лошо може да стане, описаха ми напатило се момиче, което после сума време не е можело да си обува дънките и т.н.  Тя и моята козметичка вижда зор  с мен, а аз с дни съм в стрес преди да отида, но сме си свикнали. Аз исках тя да ми препоръча нейна колежка, тук в София, а тя каза, че тук вече всички са на лентички...... и че ще ми се изсмеят, ако попитам такова нещо...... та какво е решението.... няма..... Та има ли някой с моя проблем и ако има такъв козметик в София, моля пишете ми, дайте и координати, ако пък има близо до Редута, ще е голямо щастие Simple Smile
Благодаря ви! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 199
 Rolling Eyes как ленти?
И каква е старата кола маска?  Whistling
Мен никога не са ме правили с лентова кола маска....

# 2
  • Мнения: 26
И на мен не са ми правили с ленти, но знам че процедурата е следната: първо те мажат с нещо и после залепят някаква лентичка отгоре и вдигат всичко с тази лентичка, това е. А старата си е гъста лепкава смес, при моята козметичка в Пловдив е зелена, преди тъмно, сега светло зелена, маже я с едни шпатулки и после с ръка я хваща и я дърпа. Това е.

# 3
  • Мнения: 2 199
И на мен не са ми правили с ленти, но знам че процедурата е следната: първо те мажат с нещо и после залепят някаква лентичка отгоре и вдигат всичко с тази лентичка, това е. А старата си е гъста лепкава смес, при моята козметичка в Пловдив е зелена, преди тъмно, сега светло зелена, маже я с едни шпатулки и после с ръка я хваща и я дърпа. Това е.

Моята козметичка точно с шпатула дърпа. Ако искаш мога да ти кажа координати на лични.  bowuu

# 4
  • Мнения: 1 808
Ходя на козметик в центъра. Козметичката ми, за мен е много добра, работи със зелена кола маска, но отгоре слага лента и дърпа. Много е внимателна. Нищо не ти пречи да пробваш или да й се обадиш да я разпиташ.

Последна редакция: ср, 20 фев 2008, 09:47 от Gigi

# 5
  • Мнения: 1 418
На "Мадрид"близо до театър "София".Салонът се
казва "Мадрид"-козметичката Руми.Работи с топла
кола.

# 6
  • Мнения: 45
И моята е на Мадрид,но е Светла....мога да ти дам тел.на лични....

# 7
  • Мнения: 1 418
То за същият салон става въпрос,но за другата
смяна. WinkТам са Светла и Марияна,а другите
две са Руми и Тони.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 423
Здравей,

ако става дума за една зелена кола маска,която се маже и след това се вдига с ръка и всичко се отскубва- така ми правят кола маската в един салон на Плиска. Много е добра козметичката и аз имам бухйа разстителност и се справяме някак си. Салонът се намира малко след поликлиниката,ако искаш пиши на лични да ти дам номерът на козметичката.

# 9
  • Мнения: 118
До преди година имах козметичка, която си работеше със "старата" кола маска. С шпатула маже и после с ръката маха. Бях изключително доволна. Много по-бавно израстваха космите. Сегашната ми козметичка ползва тази кола в капсулите. Маже и после с лентички дърпа. Имам чувството обаче, че ми ги къса, и не съм много доволна. Много по бързо никнат косъмчетата от преди.

Общи условия

Активация на акаунт