Млади майчета със сладки зайчета

  • 4 463
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
 newsm44Здравейте,бъдещи и настоящи майчета!Искате ли да се съберем в тази темичка да  се посмеем заедно  Laughingили да  Cry,или защо пък не просто да си поприказваме lalalala
Защото:Мама, първата думичка, която произнася едва проходилото дете.Мама, която е винаги до нас в болката, защото нейното рамо успокоява. Мама, която прелива от радост, когато детето й успява.Мама, която всекичасно със своя пример, съвети и насоки изгражда добрия човек за обществото.Нейните ръце  с любов придържат несигурната детска ръчичка да изпише вярно и красиво всяка буквичка. Успокояват, докато вадят трънче от детската петичка. Превързват ударено колянце, защото майката винаги е била естет.Заръката й: “Обичайте живота не само през май. Обичайте го и с неговия декември и знайте, че ако няма декември, вие не бихте могли да почувствате обаянието на май. Хубаво е през май, но декември ни поучава повече.”  bouquet
 family mamma

# 1
  • Мнения: 25 449
Та каква беше темата?  newsm78

# 2
# 3
  • Мнения: 46 437
Наздраве  Hug

# 4
  • Мнения: 393
  Мойто пате е още много малко,а баткото...уж голям да се гружи за себе си,но ужасно разсеян ooooh!Как да го накарам да си събере акъла,да не хвърчи из облаците?И как да приспя писанка,като не е спала цял ден-само се кокори и се усмихва от леглото на всеки опит за приспиване.Задрямва ми в ръцете и скача като ужилена след 5 мин SadКакво да правя???

# 5
  • Мнения: 3 322
Превързват ударено колянце, защото майката винаги е била естет.

 Shocked  Ти сериозно ли ?  Joy Joy Joy

# 6
  • Мнения: 340
Аз пък от заглавието реших, че темата е за майки-тийнейджърки и спецификата на това да гледаш бебе когато и ти си още почти дете.  Обаче, влизам /да ме пита защо човек, като съм над 30-така/ и гледам-- няма тема.  Та и аз да питам-- каква е темата?  Щото то 90% от почти 50те хиляди теми в тоя форум са за майчетата и техните зайчета, така да се каже  Joy

# 7
# 8
  • Мнения: 2 723
Тва е конспектирана версия на целия форум  hahaha

# 9
  • Мнения: 274
newsm44Здравейте,бъдещи и настоящи майчета!Искате ли да се съберем в тази темичка да  се посмеем заедно  Laughing

Искаме искаме!!!! Да ви разкажа ли един мръсен виц като за начало?

# 10
  • Мнения: 2 593
нещо не схващам #Crazy

# 11
  • София
  • Мнения: 1 833
Ужас!! Дано след година и 4 месеца не напиша и аз такъв пост. Shocked

# 12
# 13
  • Мнения: 4 335
Каква е всьшност темата newsm78

# 14
  • Мнения: 4 965
 Joy
...“Обичайте живота не само през май. Обичайте го и с неговия декември и знайте, че ако няма декември, вие не бихте могли да почувствате обаянието на май. Хубаво е през май, но декември ни поучава повече.”  bouquet
...

Мнооого дълбокомислено. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт