Не ми тръгват филмите,моля дайте съвет!

  • 3 708
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Свалих си филми от замунда, не тръгват нито с медия плейър, нито с винамп ,свалих единия неще да тръгне на двдито ,да допълня че си свалих и CyberLinkPowerDVD с него тръгват по една сложна система,Дайте съвет какво да правя, искам като сваля филм да тръгва от раз независимо с коя програма и като го копирам на диск да тръгва и двдито.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 480
Виж си кодеците, най-вероятно някой липсва

# 2
  • Мнения: 33
Пробвай и с BSPlayer, но най-вероятно наистина е от кодеците. Виж и във форума на Замундата - там  няма начин да не ти помогнат с конкретен съвет  Peace А като ги копираш на дискове не забравяй да изтриеш ненужните неща от папката на филма и винаги проверявай името на avi. файла и на субтитрите да е едно и също  Peace

# 3
  • Мнения: 1 277
Аз ползвам VLC media player и досега съм нямала проблеми.

# 4
  • Мнения: 165
Търси тоя кодек и в замундата го има : K-Lite Codec Pack 3.7.5

# 5
  • Мнения: 20
Търси тоя кодек и в замундата го има : K-Lite Codec Pack 3.7.5

Благодаря веднага ще пробвам.

# 6
  • Мнения: 20
          Свалих   K-LiteCodecPack3.7.5 нищо не стана ,пак не тръгна филма,има ли значение кой вариант на K-LiteCodecPack да бъде и  какво да правя от тук нататък?

# 7
  • София
  • Мнения: 2 351
Виж тази програма http://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=show&id=1214

Само да питам инсталира ли K-LiteCodecPack, като преди това ънинсталира предишните?
Прегледай тези теми и виж дали нещо ще те насочи към проблема.

# 8
  • Мнения: 20
Виж тази програма http://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=show&id=1214

Само да питам инсталира ли K-LiteCodecPack, като преди това ънинсталира предишните?
Прегледай тези теми и виж дали нещо ще те насочи към проблема.
Да каквото имах го ънинсталирах BSPLayer,Winamp даже  и  CiberLinkPowerDVD и пак не тръгват филмите , изписва ми съобщение , че Windows не може да разчете файла.

# 9
  • Мнения: 20
Свалих  и CdecInstaller2.9.0 и се оплетох съвсем  като пиле в кълчища Laughing,като се има в предвид ,че не съм спец в материята ми дайте съвет за най простите и достъпни начини да се справя с проблема.(След всички тези мъки останах с впечатлението ,че ми трябват няколко плеъра и няколко кодека за всеки формат по един Grinning.)

# 10
  • София
  • Мнения: 2 351
Виж тази програма http://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=show&id=1214

Само да питам инсталира ли K-LiteCodecPack, като преди това ънинсталира предишните?
Прегледай тези теми и виж дали нещо ще те насочи към проблема.
Да каквото имах го ънинсталирах BSPLayer,Winamp даже  и  CiberLinkPowerDVD и пак не тръгват филмите , изписва ми съобщение , че Windows не може да разчете файла.
Ънинсталират се кодеците, които имаш на компа и тогава чак инсталираш K-LiteCodecPack.Програмката която ти препоръчах би трябвало да провери какви кодеци имаш и да те насочи.Не е било необходимо да триеш другите BSPLayer,Winamp.Ако искаш ме намери на кю да помагам онлайн.

Общи условия

Активация на акаунт