Силикон за устни на Памела Андерсън

  • 1 879
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 919
Купих си като пълен балък едно "червило" , което "моментално" ти уплътнява устните. Дори не е точно червило , а нещо като мехлем и една тубичка като ФДТ. Абе луда работа, дадох сума пари, а ефект НЯМА, дори на обикновен силикон за устни.
Та не си купувайте! Peace

# 1
  • Мнения: 7 723
...Та не си купувайте! Peace
Добре. Няма Whistling

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Ами кажи поне какво да не купуваме  Mr. Green
На тебе какви ти бяха очакванията? Ако беше така хирурзите щяха да умрат от глад  Joy


 hahaha

# 3
  • Мнения: 223
Ами кажи поне какво да не купуваме  Mr. Green
На тебе какви ти бяха очакванията? Ако беше така хирурзите щяха да умрат от глад  Joy


 hahaha

обещавам..... Laughing

# 4
  • Мнения: 919

Ами кажи поне какво да не купуваме  Mr. Green
На тебе какви ти бяха очакванията? Ако беше така хирурзите щяха да умрат от глад
  Joy


Добър въпрос - очаквах като си купувам за почти за 60 лева червило да има дори минимален ефект на плътност!

Признавам си, че постъпих глупаво, ама чак толкова смешно нещо не виждам Laughing

А иначе е ето това

# 5
  • Мнения: 865
Жалко ,че си се разочаровала.Аз затова не вярвам на "незабавнен ефект","300% обем","супер блясък" и др. глупости с който ни пълнят главите от рекламите.

# 6
  • Мнения: 2 414
Мерси,че сподели. Peace
Тези дни го гледах в Блик и се чудих дали да си го взема. Naughty

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 817

Признавам си, че постъпих глупаво, ама чак толкова смешно нещо не виждам Laughing

Смешно ми стана наистина, защото и аз като теб съм купувала неща които обещават големи ефекти, а в крайна сметка няма такива. После само така си стоят, защото не само , че го няма ефекта ами и ми стоят ужасно  Sick . Последния продукт беше едно червило на лореал. Ама нищо за урок ще ми е. Иначе към теб - нищо лично   bouquet

# 8
  • Мнения: 919
Мерси,че сподели. Peace
Тези дни го гледах в Блик и се чудих дали да си го взема. Naughty


Да , от Блик го гупих.
Поне да блестеше!  Wink А то нищо, та нищо

# 9
  • Мнения: 2 196
Всички имаме такива разочарования. Wink
И да не отварям нова тема,да питам в тази.Има ли въобще такъв силикон,който наистина да придава по-голям обем на устните?Поне по-плътен вид да им придава.То е ясно,че няма как с един силикон да станат устните като на Джоли. Grinning

# 10
  • Мнения: 2 407
Пълна измама.Силикон има, ама ако е в тях.

# 11
  • Мнения: 757
по принцип съм чувала,че съществува такава козметика,леко да ти се увеличат устните за един ден,но тази козметика е безбожно скъпа,не съм наясно точно на каква основа е ,не мога да ви обясня точно.
ама като се замисля те нашите хирурзи правят устни за един ден с х.киселина,като лъжат че ще трае 1-2 години Joy Joy

# 12
  • Мнения: 2 196
ама като се замисля те нашите хирурзи правят устни за един ден с х.киселина,като лъжат че ще трае 1-2 години Joy Joy
Е ти ми разби всички фантазии...как за един ден? ooooh!

# 13
  • Мнения: 1 165
Бианkа , ако на аватара е твоята снимка, така като гледам нямаш никаква нужда да си правиш по-обемни устните . Те са ти хубави.

# 14
  • Мнения: 2 196
Бианkа , ако на аватара е твоята снимка, така като гледам нямаш никаква нужда да си правиш по-обемни устните . Те са ти хубави.
На аватара ми е Никол Шерцингер. Wink
 Моята уста е подобна,но напоследък имам усещането,че някак и липсва плътност.И за това ми се ще да си взема някакъв силикон или гланц,който леко да придава визуална плътност на устните.Имам спомен,че Диор имаха подобен силикон,но може и да се бъркам.

Общи условия

Активация на акаунт