? ОТНОСНО КОШАРКАТА

  • 1 060
  • 20
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 735
Здравейте мами,от няколко дни бебка активно се върти от гръбче по корем и почти винаги я намирам по корем newsm30 на горното ниво на кошарата.Притеснявам се дали може да падне.Не ми се иска да я свалям на долното ниво,защото е много близо до пода и ми се струва по-хладно,пък и съм ниска и ще ми е трудно да я вдигам.Според вас,кога трябва да я сваля на долното ниво в тази ситуация, все пак най-важно е да не падне?bouquet

# 1
  • Мнения: 514
Мисля че трябва да я свалиш!Детето се движи и ще вземе да падне! Peace Peace Peace

# 2
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Мисля че трябва да я свалиш!Детето се движи и ще вземе да падне! Peace Peace Peace
И аз мисля така.

# 3
  • Мнения: 6 029
Сваляй, да не се изненадаш неприятно.

# 4
  • Мнения: 2 131
Пробийте допълнителни дупки по средата и закрепете матрака там. Ние така направихме. Чак сега го пуснахме съвсем до долу. Това, че се върти от гръбче по корем не означава, че ще падне, ама по-хубаво не рискувай. Опасността да падне идва повече като почне да се хваща за решетките и не се знае в кой момент изненадващо ще се изправи. Вариантът, който ти предлагам, е много удобен, при това изпитан.

Последна редакция: вт, 19 фев 2008, 09:30 от villiana

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Сваляй, да не се изненадаш неприятно.
да,и аз така мисля.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 735
Речено-сторено!Не ми е ниско,а тя гледа и се чуди какво се е променило LaughingБлагодаря!Определено ще ми е по-спокойно!

# 7
  • София
  • Мнения: 2 734
Ами да,на тази възраст надали ще седне,ама за твое лично успокоение по-добре,че си я свалила.

# 8
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Речено-сторено!Не ми е ниско,а тя гледа и се чуди какво се е променило LaughingБлагодаря!Определено ще ми е по-спокойно!

Ще свикнете и двете. По-добре  да се навеждаш, отколкото да стане беля  Peace

# 9
  • Мнения: 492
Свали я на долното ниво, но ако можеш го повдигни с нещо. С дунапрен или нещо друго - да  ти е по-удобно.

# 10
  • Мнения: 753
малко ще ти е 'криво' след като свалиш нивото на кошарата, но се свиква, безопастността на детенцето и личното ти спокойствие, че всичко е наред ще 'тушира' първоначалното неудобство при смяната...
шарени и усмихнати дни ви пожелавам..

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Опасно е,ако се изправи,за което май и е раничко,но за твое успокоение...а виждам,че вече си я свалила Peace

# 12
  • Мнения: 1 155
Свалих нивото на кошарата в момента, в който дъщеря ми започна да се върти.

# 13
  • Мнения: 8 999
Гледам, че детето ти е почти на 6 месеца. Съвсем скоро ще започне и да сяда, и да се надига сама. Не е чак толкова дълбока кошарката, че да не можеш да я обслужваш на долното ниво - просто й подавай ръце и тя ще се хваща за теб и ще се изправя на крачета и така по-лесно ще я гушваш и вадиш от кошарата.
Според мен е рисковано да я оставяш на горното ниво.

# 14
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Сваляй, да не се изненадаш неприятно.
Peace

Аз като свалих на долното ниво ми беше мн. непривично в началото  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт