д-р Тюфекчиева

  • 1 565
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 466
Искам да попитам ,дали някоя от вас е посещавала д-р Тюфекчиева  и какви са ви впечатленията от нея като специалист . Във каква връзка сте ходили при нея ?

# 1
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Здравей, моя приятелка я посещаваше. Частният й кабинет е на Витошка, а момичето пътуваше от Несебър за прегледите. Проблем - със забременявне. В последствие приятелката ми направи инвитро и сега си има тризначета. Доколкото знам от нея, лекарката е доста внимателна, но е лаконична. Необходимо е ти да й задаваш въпросите, които те вълнуват. Оперира в Майчин дом.

# 2
  • Мнения: 118
Ходила съм веднъж при д-р Тюфекчиева. В общи линии мога да повторя горното мнение - много внимателна и лаконична. Но като я попиташ нещо съвестно обяснява всичко

# 3
  • Мнения: 21
Имам много добри впечатления. Аз лично съм ходила на 2-3 рутинни прегледа при нея и наистина е много внимателна. Занимава се с оперативна гинекология в Майчин дом. Чувала съм много добри неща за нея като специалист (особено като хирург- дано  да не ти се налага!) и горещо я препоръвам. Преди време съм водила също и майка си и зълва си при нея.

Общи условия

Активация на акаунт