Въпрос за подарък на 6-годишни близнаци

  • 3 543
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 268
Здравейте момичета, в събота сме канени на рожден ден на две близначета от групата на сина ми - момченца. Въпросът ми е, кой е по-добрият вариант за подаръците според вас:
- да купя еднакви подаръци на разбойниците  Grinning
- да им взема различни неща (разпределени равномерно, разбира се)
Интересно ми е какво бихте предпочели вие и вашите дечица и как ще е най-добре да постъпя. Благодаря ви предварително за съветите!  Flutter

# 1
  • Мнения: 302
Трудно ми е за момченца Thinking Но определено да са еднакви неща /като тип/, но и различни /цвят, модел и т.н./

# 2
  • Мнения: 655
Съгласна съм с мама на Ани и Ники. Вземи еднотипни неща в различни цветове.

# 3
  • Мнения: 551
Съгласна съм с мама на Ани и Ники. Вземи еднотипни неща в различни цветове.
Peace

# 4
  • Мнения: 4 965
И аз съм за еднакви неща в различни цветове + общ подарък (ако искаш).
Преди няколко седмици бяхме на гости на братовчедката на мъжа ми (не бяхме ходили в апартамента им досега и занесохме доста неща). Специално на момчетата (и те са на 6 г.) взехме по 1 пижама (едната светла, а другата тъмно синя), 2 джипа с дистанциоони (червена и синя), по 1 шоколад и 1 футболна топка (да играят заедно на вилата).

# 5
  • Мнения: 57
Не е задължително подаръците да са еднакви, нашите момчета станаха на 4 миналия месец и получиха доста различни подаръци. Вече започват да се уговарят кой кога с коя играчка да играе.
Но е по-безопасно наистина за теб (да не изпаднеш в кофти ситуация) да им вземеш еднакви неща. Варианта с общия подарък също е малко рискован, на кого ще го дадеш? А ако можеш да се посъветваш с родителите, ще е най-добре.
Успех  Simple Smile

# 6
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
Аз също имам близнаци /момче и момиче/. Мисля, че за близнаци е най- удачно да се вземат различни подаръци, с които да си играят и двамата. Напр. на сина ми му подариха Дартс /с магнитни стрелички/, но става и за двамата. На дъщеря ми й бяха подарили образователна игра, която също става за двамата.

# 7
  • Мнения: 268
Малко късно се включвам, защото бях доста заета, но искам да благодаря на всички, които са ми отговорили!   bouquet
Почерпих доста идеи, а и междувременно срещнах майката на дечицата, днес сутринта, като оставях малкия в градината, и срам, не срам, я попитах.  Blush Жената каза, че не им купуват еднакви неща. Значи, проблемът е решен  Grinning
Благодаря още веднъж на всички!

azaf, много ми допадна твоята идея за подаръците!
И ... Как ги правите тези близнаци, все в родата  Wink Laughing

# 8
  • Мнения: 4 965
...
И ... Как ги правите тези близнаци, все в родата  Wink Laughing

 Hug
Семейна тайна.
Вчера даже се опитвах да сметна колко близнаци има в последните 2-3 поколение и в двата рода. Амииии, не успях. Joy

# 9
  • Мнения: 268
Hug
...
Вчера даже се опитвах да сметна колко близнаци има в последните 2-3 поколение и в двата рода. Амииии, не успях. Joy
Невероятни късметлии сте!
Всички родители на близнаци, всъщност, са големи късметлии.
Да са ви живи и здрави дечицата! Ние деца близнаци не направихме, дано поне внуците да са по двойки  Flutter Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт