Споделете 50

  • 22 104
  • 1 104
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 677
Пу, първа!
Споделям, че Кастро е дебил и сатрап.

# 2
  • Мнения: 984
Тони С., туй третото дето не си го правил не го вярвам. И туй то. Mr. Green

Може сатрап да е, но онези баби се изпотрепаха за него, то не бяха каци, бъчви и казани, то не бе пури и пурети и в прекия и в преносния смисъл и за кво? Той може да умре, но ще живее в сърцата ми и на някои други места.

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Остарявали били, чувствали се били ужасно. Лигни.
Това ще са хора, които на 50 ще викат, "Край, нямам за какво да живея вече, да лягам да ме заровите, младите - те да са живи и здрави"... това живот ли е, даге?

# 4
  • София
  • Мнения: 1 783
Да ви кажа "Здрасти" минавам. Уча, много ми е досадно, но няма как.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 783
Аз още година и половина ще съм малка, като мина Христовата - млада.

# 6
  • Мнения: 3 405
Да продължа сюжетната линия за късата коса.
Като студентка бях подстригана на каре, с обръснат врат. Един колега нарочно сядаше зад мен. Постоянно ми пипаше врата. Не го е срам  Mr. Green

# 7
# 8
  • Мнения: 7 107
Някой се опитва да привлече дъщерята на революцията.  Simple Smile Ха дано да успее.

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
О! Андж, описано така звучи еротично.

# 10
  • Мнения: 677
Тони С., туй третото дето не си го правил не го вярвам. И туй то. Mr. Green

Може сатрап да е, но онези баби се изпотрепаха за него, то не бяха каци, бъчви и казани, то не бе пури и пурети и в прекия и в преносния смисъл и за кво? Той може да умре, но ще живее в сърцата ми и на някои други места.

Кое е третото?
Кои са бабите, познаваш ли ги?
Колко сърца имаш и кои са другите места?
Благодаря!

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Цвете на пъпка се подяряваше в соц.предприятията, защото се купуваха с хиляди. Горките карамфили, така си и изсъхваха, преди да се отворят напълно.
Девойка бях преди около 20 и малко години. Пъпката я искам само от носталгия, не ща да съм девойка. Порастването боли.

# 12
  • Мнения: 516
Споделям, че говорих 45 мин с директора на училището, в което смятам да запиша сина си. Останах с добри впечатления. Оказа се, че директорите вече не ме плашат.  Laughing
В тази връзка ми харесва да съм порастнала.

# 13
  • Мнения: 984
Остарявали били, чувствали се били ужасно. Лигни.

Може тема "Истерията на първата бръчка - начини за преглъщане и подминаване"  - нали сме земни все пак.

Ааа, Тони С. ни съ пръй чи ни разбираш Laughing "Не съм пил от 10 дни". Wink. Със сигурност не си си сменял гащите откак си спал с Анджито, за туй ще да е - отрезвяване.

# 14
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Оказа се, че директорите вече не ме плашат.  Laughing
Това са бонусите да порастеш Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт