Д-р Вилма Михайлова преглежда ли още в МЦ Хирон?

  • 2 374
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 258
Здравейте, след дълго мислене се спрях на д-р Михайлова от МЦ Херон, но когато днес си запазих час ми казаха,че тя не преглеждала, а си имала екип и ще ни вземе д-р Колева.Сигурно и е много натоварено и отсяват пациентите,но ми се струва доста странно.А и незнам нищо за д-р Колева, от изчетеното поне разбрах,че е много важно на какъв хомеопат ще попаднеш.На друг случвало ли се е?Сега въобще незнам дали да го водя.Благодаря Ви предварително.

# 1
  • Мнения: 7
Zdraveite! Az sam maika na dve dashteri na 8god. i na 7 meseca. Ot dve godini se lekuvame s homeopatia v med. centar Hiron!Parvo zapo4nahme pri dr.Mihailova, no tia deistvitelno e mnogo natovarena i sega hodim pri dr.Gadar i dr.Koleva poviarvaite mi mai4eta te sa neveroiatni profesionalisti i hora!Niamam dumi tolkova sam dovolna!Az v na4aloto sashto ne viarvah , zashtoto sam med. lice i misleh 4e vsi4ko se lekuva samo s antibiotici i ingekci, no uvi ne e taka!V nashta kashta ve4e antibiotici i lekarstva ne se izpolzvat, samo HOMEOPATIA!!! Po princip v med. centar vsi4ki HOMEOPATI sa na MNOGO VISOKO NIVO1Probvaite i she ostanete mnogo dovolni!!!

# 2
  • Мнения: 4 414
за д-р Колева съм чела и чувала много добри отзиви. нас не ни е лекувала, но ми е правила винаги добро впечатление, когато сме се засичали в Хирон.
на въпроса дали д-р Михайлова изобщо преглежда не мога да отговоря, защото не знам...
моят съвет е да отидете при д-р Колева и да видите дали ще ви допадне и как ще потръгнат нещата  Peace

# 3
  • Мнения: 258
Благодаря за отговорите.И аз реших, че ще е най-добре да отида при д-р Колева. Видях, че отзивите за МЦ Херон като цяло са много добри, както и за нея самата, просто останах малко неприятно изненадана от отказа за час при д-р Михайлова.

Общи условия

Активация на акаунт